Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Wroclaw Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Avrupa'nın Yıldızları

Elit Almanya, Polonya, Çekya, Avusturya, Liechtenstein, İsviçre, İtalya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Almanya, Polonya, Çekya, Avusturya, Liechtenstein, İsviçre, İtalya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 29.07.2024 Yurt Dışı Elit Turlar Tur Kodu: AVM407 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 6 Tur Tarihi
09.08.202423.08.202407.09.202428.09.202405.10.202425.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Almanya - Polonya Turu Pegasus HY ile 7 Gece

Almanya - Polonya Turu Pegasus HY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 15.07.2024 Almanya Turları Tur Kodu: T225-18824-19388 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 6 Tur Tarihi
22.07.202419.08.202426.08.202416.09.202407.10.202414.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elit Avusturya, Çekya, Polonya, Almanya Turu 29 Ekim Dönemi THY ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Avusturya, Çekya, Polonya, Almanya Turu 29 Ekim Dönemi THY ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 26.10.2024 29 Ekim Turları Tur Kodu: AVM405 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
5 Gece 6 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Wroclav Turları  

Polanya’nın oldukça önemli kentleri arasında yer alan ve tarihi bir yapıya sahip olması ile de bilinen Wroclaw kenti kültürel açıdan da oldukça önemli bir değere sahiptir. Polonya’nın en büyük dördüncü kenti konumundaki kentte özellikle Alman etkisi de oldukça fazladır.  Ilıman bir iklime sahip olan Wroclav kenti yılın her döneminde turistlerin yoğun ilgisini çeken bir kent olarak dikkat çekmektedir. MNG Turizm olarak sizlere Wroclav turlarına uygun fiyatlara sunmayı sürdürüyoruz. Ayrıca erken rezervasyon seçeneklerimiz ile de ciddi avantajlar elde edebilirsiniz. Wroclav kentini tur kapsamında ziyaret etmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Wroclav Turu ile Nereler Gezilir? 

Orta Avrupa sınırlarına oldukça yakın bir konumda bulunan Polonya, tarihin hemen hemen her döneminde dikkat çeken bir coğrafya olmuştur. Bu sebeple de kültür turizminin yoğun olarak bulunduğu kentler Polonya sınırları içerisinde yer almaktadır. Bunlar içerisinde en dikkat çekici olanı hiç şüphesiz Wroclav şehridir. Köklü bir geçmişe sahip kentte çok sayıda tarihi yapı, sayıları her geçen yıl artan turistlerin dikkatini çekmektedir. Wroclav turu kapsamında Katedral Adası ve Su Kulesi gibi yapıları ziyaret etmeye gidebilirsiniz. Ayrıca Saint Elizabeth’s Church kentin oldukça simge yapıları arasında yer almaktadır. Eğer tur sırasında kentin kalbinde bulunmayı amaç edinenler arasındaysanız Grunwaldzki Meydanı’nda Wroclav kentinde günlük hayatın nasıl aktığına şahit olabilirsiniz. MNG Turizm olarak size keyifli bir tur hizmetini güvenli bir şekilde sunuyoruz. Wroclav turları hakkında merak ettikleriniz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  

Wroclav Turu Fiyatları 

Polonya, özellikle kültür turizminde oldukça önemli bir yere sahip durumda. Wroclav kentini ziyaret edenlerin sayısı da son yıllarda ciddi bir artış göstermiş durumda. Bununla beraber, ülkemizde de çok sayıda insan Polonya’nın bu köklü şehrini merak ediyor. MNG Turizm olarak Wroclav kentinin deneyimini sizlere sunmak için var gücümüz ile çabalıyoruz. Wroclav kentini tur kapsamında ziyaret etmek istiyorsanız web sitemizde yer alan Wraclov turlarını detaylı bir şekilde inceleyerek size uygun Wraclov turunu dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Wraclov Turları 

Sevdiklerinizle yaşayacağınız eşsiz Wraclow turu için uygun fiyatları arıyorsanız MNG Turizm olarak bu konuda da müşterilerimize farklı fırsatlar sunuyoruz. Erken rezervasyon ve size özel indirimleri öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilir, dilediğiniz turu satın alabilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri  

Wraclov turuna çıkarak Polonya’nın bu kültürel şehrini deneyimlemek isteyen müşterilerimize erken rezervasyon fırsatlarının yanı sıra ödeme seçenekleri konusunda da yardımcı oluyoruz. MNG Turizm’ seçerek gerçekleştireceğiniz Wraclov turunda peşin ödemelerin yanı sıra kredi kartına taksit seçeneği de mevcuttur. Ödeme seçenekleri konusundaki detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp ve E-posta hatlarımız ile size tur hakkında her türlü yardımı da sunuyoruz.  

Daha Fazla Oku