Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Wiesbaden Turları

14.07.2024 - 14.07.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Büyülü Avrupa Rotası

Elit Alsace ve Romantik Yol Almanya Muhteşem Rhein Nehir Gezisi Turu THY ile 4 Gece (Basel Başlangıç) Ekstra Turlar Dahil

Elit Alsace ve Romantik Yol Almanya Muhteşem Rhein Nehir Gezisi Turu THY ile 4 Gece (Basel Başlangıç) Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 20.07.2024 Avrupa Turları Tur Kodu: AVM375 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
4 Gece - 5 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 4 Tur Tarihi
11.09.202401.10.202404.10.202425.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Büyülü Avrupa Rotası

Elit Alsace, İsviçre, Romantik Yol Almanya ve Muhteşem Rhein Nehir Gezisi Turu THY ile 4 Gece (Basel Dönüş) Ekstra Turlar Dahil

Elit Alsace, İsviçre, Romantik Yol Almanya ve Muhteşem Rhein Nehir Gezisi Turu THY ile 4 Gece (Basel Dönüş) Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 26.07.2024 Alsace Turları Tur Kodu: AVM249 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
4 Gece - 5 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 2 Tur Tarihi
09.08.202406.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Wiesbaden Turları

Hessen eyaletinin başkenti Wiesbaden, Romalılardan beri kullanılan mineral su kaynakları üzerindeki bir kaplıca şehridir. Wiesbaden turları 19. yüzyıldan kalma bir tatil beldesinin tüm muhteşem mimarisine ve nadide havasını solumanızı sağlayacaktır. Cam kubbeli Kurhaus (Spa House) gibi görkemli anıtlar, zarif bahçeler ve 1888'den kalma bir füniküler treni gibi eski dünya altyapısı, Neroberg tepesini yukarı ve aşağı hareket etmek için hala su safrası kullanılan bu şehir sizi muhteşem manzaralara kavuşturacaktır.

Wiesbaden Turları ile Keşfedebileceğiniz Yerler

Wiesbaden turları ile pek çok güzel noktayı görme ve farklı deneyimleri yaşama imkanına sahip olacaksınız. Wiesbaden turları ile görebileceğiniz en önemli yapılardan biri Kurhaus. 19. yüzyıldan kalma orijinal Kurhaus'un kalıntıları üzerine inşa edilen mevcut yapı 1907'de tamamlandı. Bina, Louis XVI'nın odalarından sonra tasarlanan Kırmızı Köşk, sarı mermerli Şarap Salonu, Bacchus gibi çeşitli dekoratif odalara sahiptir. 

Wiesbaden’in en önemli yapılarından biri de Hessen Devlet Tiyatrosu’dur. 1894 yılında tamamlanan Hessisches Staatstheater, yıl boyunca çok sayıda oyun, opera, bale ve müzikallere ev sahipliği yapmaktadır. Tiyatro kendi orkestrası olan Hessen Devlet Orkestrası'na ev sahipliği yapıyor ve her yıl birkaç senfoni ve konser gerçekleştiriyor.

Wiesbaden turları ile ziyaret etme imkanına erişebileceğiniz önemli mimari yapılardan biri olan Pazar Kilisesi 1862’de tamamlanan neo-gotik bir yapı olma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. 

Ren nehri kıyısında yer alan Almanya’nın en güzel kentlerinden biri olan Wiesbaden’in gezilecek ve görülecek pek çok önemli yeri bulunmaktadır. Wiesbaden turları size şehri yakından tanıma ve yaşama şansı verecektir.

Wiesbaden Turları Fiyatları

Wiesbaden turları fiyatları gideceğiniz döneme ve konaklayacağınız gece sayısına göre değişkenlik gösterebilir. En avantajlı fiyatlara erişmek için erkenden rezervasyon yaptırmanız her zaman avantajlı olacaktır. Yılın her dönemi ziyaret edilme olanağına sahip olan bu şehri görmek için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.

MNG Turizm ile katılacağınız Wiesbaden Turları en iyi hizmeti en uygun koşullarda almanızı sağlayacak ve gezeceğiniz güzergahlarda en iyi konaklama seçenekleri ile tatilinizi mutlu bir şekilde yaşamanıza neden olacaktır.

Daha Fazla Oku