Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Venedik Karnavalı Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Venedik Karnavalı Turları 

Venedik Karnavalı turları,  İtalya’nın masalsı kentinde efsane bir deneyime sahip olacaksınız. En iyi şekilde en eğlenceli geçirebilmek için sahip olabileceğiniz alternatif tatil seçeneklerinden bir tanesidir.  İstanbul’dan yaklaşık 2 saat 35 dakika sürecek bir yolculuğun ardından Venedik Hava Limanı’na varabilirsiniz. MNG Turizm sizlere seçkin hava yolları, Türkçe rehberlik hizmeti ile erken rezervasyon fırsatları ve özel indirimlerle en uygun tur seçeneklerini sunar.  Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz tatil ve tur seçeneklerini taksitli biçimde ödeyebilir, mükemmel vakit geçirebilirsiniz. 

Bizden satın alacağınız Venedik Karnaval  tur, finansal olarak ucuz tatil sınıfında yer alırken, kalite standartları bakımından en yüksek sınıfta yer alır. Kampanyalar ve diğer özel indirimler için sitemizdeki turların sayfalarına girebilir, hemen satın alabilirsiniz. 

Venedik Karnavalı Turu İle Nereler Gezilir? 

İtalya’nın Venedik şehrinde her yıl düzenlenen karnaval çok eskiye dayanmaktadır. Venedik karnavalı tur kapsamında çeşitli eğlencelere tanık olacaksınız.  Kostümlü geçitler, renkli maskeler, balolar ve sonsuz eğlence Venedik karnavalı turu ile sizleri beklemektedir. Bu tur ile Venedik sokaklarında gezerek,  Venedik karnaval dansları ve kıyafetleri ile karnaval havasını yaşayacaksınız.   

Sitemizden satın alacağınız Venedik karnaval Turları, güvenli ve keyifli bir tatil yapabilmeniz için en iyi servis veren firmaların tur seçenekleri içerisinden seçilmiştir. Bu kapsamda, yüksek kalite standartlarında bir tatil yapabilme fırsatına bizimle kolayca ulaşabiliyorsunuz. 

Venedik Karnavalı turu rezervasyon bilgilerine ulaşmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.  

Venedik Karnavalı Tur Fiyatları 

Yurt dışı turları kapsamında, harika bir tatil geçirmek isterseniz MNG Turizm farkı ve güvencesi ile en uygun ve ucuz fiyatlarla Venedik Karnavalı turunuzu alabilirsiniz.  İndirimli fiyatlar hakkında firmamızdan destek alabilir, süreci zahmetsiz şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Venedik Karnavalı Turları 

Erken rezervasyon yaparak ve sitemizde ki kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı Venedik Karnavalı tur fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Venedik Karnavalı Turları, sizler için uygun fiyatlarla sitemizde listelenir. Evlerinin kapısından, seyahat edecekleri noktaya kadar ulaştırılan misafirlerimiz, aynı şekilde dönüşte evlerine transfer edilebilmektedir. 

Venedik Karnavalı Turları ödeme seçenekleri, sitemizde bilgileri verildiği şekilde, peşin veya taksitli olarak yapılabilir. Tüm tur seçeneklerimizde olduğu gibi yurt dışı karnaval turlarında da erken rezervasyon indirimleri söz konusudur. Bununla birlikte dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalar kapsamında, çok özel fiyatlarla tatil yapabilme ve turlara katılabilme fırsatlarını yakalayabilirsiniz. 

Sitemizde kredi kartına taksitle tur seçeneklerine erişebilirsiniz. Erken rezervasyon ile yurt dışı turlar kredi kartına 3 taksit ve seyahat sigortası dâhil olmak üzere seçkin havayolları Türkçe rehberlik hizmeti ile erken rezervasyonu yaptırıp % 45’ e varan büyük indirimler kazanabilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorununuz olması halinde, Whatsapp destek hattımızı veya E-posta hattımızı kullanabilir, canlı müşteri hizmetleri desteği için bize belirtilen destek saatleri dâhilinde ulaşabilirsiniz. 

 

Daha Fazla Oku