Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Venedik Gemi Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Venedik Gemi Turları 

Venedik Gemi Turları, bir günlük de olsa, tatil gününüzü en iyi şekilde geçirebilmek için sahip olabileceğiniz alternatif tatil seçeneklerinden bir tanesidir. İstanbul çıkışlı ve İzmir çıkışlı gemi turları seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. MNG Turizm sizlere erken rezervasyon fırsatları ve özel indirimlerle en uygun tur seçeneklerini sunar. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz tatil ve tur seçeneklerini taksitli biçimde ödeyebilir, mükemmel vakit geçirebilirsiniz. 

Bizden satın alacağınız Venedik Gemi Turları, finansal olarak ucuz tatil sınıfında yer alırken, kalite standartları bakımından en yüksek sınıfta yer alır. Kampanyalar ve diğer özel indirimler için sitemizdeki turların sayfalarına girebilir, hemen satın alabilirsiniz. 

Venedik Gemi Turları ile nereye gidilir? 

Venedik gezi kapsamında gezilecek yerlerin listesi; San Marco Meydanı, San Marco Bazilikası, Dükler Sarayı, sular şehri olan Venedik’in S şeklinde kıvrılan ve şehrin ulaşımını sağlayan Büyük Kanal gezisi, Rialta Köprüsü, Aziz Mark’ın Çan Kulesi, Ahlar köprüsü, Altın Evi Palazzo Santa Safıa, Murano Adası, Burano Adası gibi yerleri dolaşabilirsiniz. 

Sitemizden satın alacağınız Venedik Gemi Turları, güvenli ve keyifli bir tatil yapabilmeniz için en iyi servis veren firmaların tur seçenekleri içerisinden seçilmiştir. Bu kapsamda, yüksek kalite standartlarında bir tatil yapabilme fırsatına bizimle kolayca ulaşabiliyorsunuz. 

Gemi turu rotaları ve rezervasyon bilgilerine ulaşmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Değişken rotalar ve uzak vadeli rezervasyonlar gibi bilgilere doğrudan iletişim kurarak ulaşabilmeniz mümkündür. 

Venedik Gemi Turları Fiyatları 

Venedik Gemi Turları kapsamında, vizesiz ziyaret edebileceğiniz birçok lokasyon söz konusudur. Günü birlik turlar gibi seçeneklerde vizesiz yurtdışı gemi turu yapabilirsiniz. Vize gereksinimi durumunda ise firmamızdan destek alabilir, süreçleri en kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Venedik Gemi Turları 

Venedik Gemi Turları ödeme seçenekleri, sitemizde bilgileri verildiği şekilde, peşin veya taksitli olarak yapılabilir. Tüm tur seçeneklerimizde olduğu gibi gemi turlarında da erken rezervasyon indirimleri söz konusudur. Bununla birlikte dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalar kapsamında, çok özel fiyatlarla tatil yapabilme ve turlara katılabilme fırsatlarını yakalayabilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Venedik Gemi Turları, sizler için uygun fiyatlarla sitemizde listelenir. Çıkış noktasına bağlı olarak, ülkenin değişik noktalarından gelecek misafirlerimizi, tercih etmeleri halinde transfer edebiliyoruz. İzmir ve İstanbul çıkışlı gemi turları için, başka illerden gelecek misafirlerimize, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Evlerinin kapısından, seyahat edecekleri gemilere kadar ulaştırılan misafirlerimiz, aynı şekilde dönüşte evlerine transfer edilebilmektedir. 

Sitemizde kredi kartına taksitle tur seçeneklerine erişebilirsiniz. %50’ye varan erken rezervasyon indirimleri ve özel indirimlerle gemi turlarına katılmak için şimdi turlarımızı inceleyin. Herhangi bir soru veya sorununuz olması halinde, Whatsapp destek hattımızı veya E-posta hattımızı kullanabilir, canlı müşteri hizmetleri desteği için bize belirtilen destek saatleri dâhilinde ulaşabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku