Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Varna Turları

14.07.2024 - 14.07.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Varna turları 

Varna şehri ülkemiz için önemli sayılabilecek şehirlerden birisidir. Bulgaristan’ın Karadeniz’e açılan kıyısında bulunur ve ülkenin 3. Büyük şehridir. Ülkemiz için balkan ülkeleri yakın kültürü sebebiyle merak ve tercih edilirliği yüksek yerler arasındadır. Ülkemizde bulgar ve yunan kökenli ailelerin sayısı bir hayli fazla olduğu için Bulgaristan şehirleri ve özellikle de Varna sık sık seyahat edilen yerlerin başında gelmektedir. Kısa süreli bir tatil planlayacaksanız, çok uzaklara gitmeye gerek yok diyorsanız Varna turları tüm beklentilerinizi karşılamaya adaydır. Şehir nüfusu içerisinde İngilzce konuşanların oranı çok fazla olduğu için iletişim konusunda da sıkıntı yaşamadan gezinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turizm ülke ve şehir için önemli bir gelir kaynağı olduğu için gelen turistlere saygılı davranılıyor. Seyahat edenler kendilerini güvende hissettiklerini ve rahatça her saatte şehri gezebildiklerini belirtiyorlar. Varna da gündüz tarihi turistik ve doğal güzellikleri gezdikten sonra akşamları da eğlencenin hep yüksek tempoda seyrettiği ve her tarzda eğlenceyi bulabileceğiniz gece hayatına da ulaşmak çok kolay olacaktır. Genellikle yunan ve bulgar mutfağının etkisinde kalarak oluşan Varna lezzetleri biz türklerin, özellikle de ege mutfağını sevenlerin kendilerine yakın bulacağı ve seveceği tatlara sahiptir. Genel olarak yemeklerde domuz eti kullanılsa da tercih seçenekleri geniştir. 

Varna turları ile nereler gezilir? 

Varna gecesi ve gündüzü apayrı güzelliklere sahip olan bir şehirdir. Eğer Varna seyahati planınız varsa bu bölümde sizlere görmenizi önereceğimizi yerleri mutlak yola çıkmadan inceleyin ve not alın. Pişman olmayacaksınız. Bulgaristan’ın en fazla turist ağırlayan şehri olan Varna’ya düştüyse yolunuz bizce  seyahatinize başlangıç noktası olarak Osmanlı döneminden beri ayakta kalmayı başarmış Art Nouveau tren garını seçebilirsiniz. Tarihi eserlere, bilhassa da yakın tarihin izlerini taşıyan eserlere ilgi duyuyorsanız Morska Gradina sizleri fazlasıyla tatmin edecektir. Bunların dışında Varna katedrali, Sea garden, Varna denizcilik müzesi gibi mekanları gezi rotanıza ekleyerek birbirine yakın bu yerleri kısa sürede keşfetme olanağına sahip olmuş olacaksınız. Varna’yı keşfetmek için 2-3 günlük bir gezi programı yeterli olacaktır. Aladzha manastırı, Varna arkeoloji müzesi, Retro müzesi de Varna seyahatinizde size eşlik edecek ve anılarınızda en güzel yerleri alacaktır. diğer görülmesi gereken yerler ayrıntılı olarak tur paketlerinin altında açıklanmaktadır.  

Varna turları fiyatları 

Varna turları için transfer dahil ya da hariç, konaklama gününe göre değişen Paket fiyatlarımız mevcuttur. Her geçen gün değişen ve yükselen döviz kurlarından etkilenmemek için bir an önce sitemiz üzerinden tatilinizi seçip uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Fiyat bilgisine turlar başlığı altından ulaşılabilir. 

Uygun fiyatlı Varna turları 

Bulgaristan’ın seyahat merkezine yaşayacağınız bu güzel macera için en uygun fiyata sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Ödeme seçenekleri 

Kredi kartına taksit ya da %50’ye varan indirim fırsatlarımızdan yararlanmak için şimdi sitemizi inceleyebilirsiniz.  

 

Daha Fazla Oku