Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Umman Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Umman turları 

Tatil için farklı rotalar mı arıyorsunuz? Sadece deniz kum güneş değil, masallar diyarlarında yolculuk yapmak istiyorsanız tam size göre bir önerimiz var. Umman turları. Başkent Maskat’tan başlayıp Umman denizinde serinleyeceğiniz bir rotayla unutulmayacak bir tatil sizleri bekliyor. Umman orta doğu ve arap kültürüne dair olan tüm yargıları yerle bir etmeyi kendine görev edinmişçesine tüm güzellikleri, tüm ihtişamı, tüm eğlence ve alışveriş olanakları ile her geçen gün daha da fazla sayıda turistin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye’den gidecek turistler seyahat için kış aylarını tercih etmişse soğuk ve karlı günlerden sıcacık bir ülkeye gitmenin keyfini biz bile kolayca tarif edemiyoruz. Hadi gelin şimdi hep birlikte Umman turlarını neden tercih edelim sorusuna cevap arayalım. 

Umman turları ile nereler gezilir? 

Umman ziyaretçilerine hem deniz havası, hem çok havası aldırmayı vaad ediyor. Binbir gece masallarının içindeymiş gibi hissedeceğiniz günler ve geceler Umman’da sizi bekliyor. İşte Umman turları ile gezilip görülmesi gereken yerler: Al Alam Kraliyet Sarayı ile başlayalım. Hangimiz bir sarayın bahçesinde fotoğrafımız olsun istemeyiz ki

Daha Fazla Oku