Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Tunceli Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Doğu Anadolu Turu THY ile 4 Gece

Doğu Anadolu Turu THY ile 4 Gece
İstanbul Çıkışlı 03.09.2024 Doğu Anadolu Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
Peşin Fiyatına 12 Taksit

TUNCELİ TURLARI 

Tunceli Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Burada doksan bin gibi büyük şehirlere göre çok az olan bir nüfusu vardır. Gezilecek yer olarak kendinizi en çok insandan soyutladığını düşündüğünüz bir yerdir burası. Tunceli’nin tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Çemişgezek ilçesinde olan Keban barajındaki kazılar sonucu M.Ö 5000-3000 yılları arasına dayanmaktadır. Bu tarihi kente kışları çok yağışlı olduğundan yaz ayları gidilmesi daha uygun olabilir. Son yıllarda yabancı turistlerin de dikkatini çeken bu şehir, Almanya, Belçika ve Hollanda’dan da turistler ağırlamakta. Geçen yıl ortalama yüz kırk binden fazla turist ağırladı. Ne kadar olursa olsun yerli turistlerin de dikkatini çeken bu şehir, Etraf şehirlerden birçok yerli turist ağırlıyor. Şehirde mevsimlerinde Bal, Dut ve Peynir Festivali gibi turist çeken bir çok etkinlik var. 

TUNCELİ TURLARI İLE NERELER GEZİLİR? 

Tunceli bu eski tarihiyle içinde birçok kale ve kilise vardır. Öncelikle size turistlerin ilgi odağı olduğu yerlerden başlamak isterim. Bunların başında şüphesiz ki en başta Munzur Vadisi Milli Parkı geliyor. Turistler yürüyüş ve kamp için en çok bu alanı seviyor. Ayrıca burada bulunan Munzur Baba dergahı bir çok alevi turiste ev sahipliği yapıyor. Bu mekan aleviler için kutsal kabul edildiğinden çıra yakarak dua ediyorlar. Hazır Munzur’a gelmişken yazın bu soğuk sularda rafting yapmamak olmaz. Sırada tarihi ile göz kamaştıran kaleler ve kiliseler var. Bu kalelerin başında Derun-i Hisar kalesi ve Pertek kalesi başta gelir. Pertek kalesi, Keban baraj gölü sular altında kalınca bir ada olarak ortaya çıkmıştır. Bu güzelliği yakından görmenizde fayda var. Tunceli’de en güzel olan şeylerden biri de oranın balıdır. Eğer gittiğiniz mevsim Bal Festivaline denk geliyorsa kavanoz kavanoz almanız şiddetle tavsiye edilir. 

TUNCELİ TURLARI FİYATLARI 

Tunceli turları fiyatlarında geniş bir tur paketi mevcuttur. Seyahatiniz size özel olması açısından ve bütçe farklarından dolayı yeme içme, konaklama, ulaşım gibi masrafları göz önüne alarak sizlere birçok bütçe paketi hazırladık. Bu yüzden tek bir sabit fiyatımız yoktur. Siz de sitemizi ziyaret ederek içinize ve bütçenize sinen paketlere hemen ulaşabilirsiniz.  

UYGUN FİYATLI TUNCELİ TURLARI  

MNG turizm olarak sizlere istediğiniz en uygun tatili sunabilmek amacıyla büyük bir gayret ile bütün ekip çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm seyahat alışverişlerinizde erken rezervasyon fırsatlarından ve belirli dönemlerde uyguladığımız indirimlerden yararlanarak uygun fiyatlar ile bu doğa harikası tarih kokan Tunceli turuna sahip olabilirsiniz. Bu eşsiz deneyiminize MNG turizm eşlik ediyor. 

ÖDEME SEÇENEKLERİ 

MNG turizm olarak bizim ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmek. Bu nedenle sizlere tatilinize karar verme kısmından başlayarak en son ödeme aşamasına kadar size kolaylık sağlamayı görev edindik. Tüm seyahat paketlerini tercihinize göre peşin ya da taksit ödeme seçeneğiyle kolayca ulaşabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku