Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Tokyo Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Süper Japonya Turu Qatar HY ile 7 Gece

Süper Japonya Turu Qatar HY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 03.07.2024 Japonya Turları Tur Kodu: 24-01734 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 5 Tur Tarihi
10.07.202402.10.202416.10.202408.11.202427.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Japonya - Kore Mistik Rotalar Turu THY ile 7 Gece

Japonya - Kore Mistik Rotalar Turu THY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 12.07.2024 Japonya Turları Tur Kodu: 23-01475 Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 3 Tur Tarihi
23.08.202404.10.202408.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Tokyo Turları 

Hayatınız boyunca yalnızca filmlerde görebileceğiniz yer olan Tokyo’ya MNG Turizm ile gitmek bir telefon kadar yakınınızda. Adeta filimlerdeki gibi görünen bu şehri gezmek resmen hayallerinizdeki gibi olmalı. MNG Turizm sizlere bu Tokyo turunda en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Şehrin kalabalıklığı ve insanların bir yerlere koşturması sizi oldukça şaşkına bırakacağı gibi fazlası ile etkileyecektir. Tanıyacağınız yeni insanlar ve yeni kültürler olarak düşürseniz eğer Tokyo turu tam olarak size göre. MNG Turizm farklı ile birçok olanaktan da yararlanarak çok istediğiniz Tokyo turuna katılabilirisiniz. Siz değerli müşterilerimiz için size sunacağımız özel kampanyaları kaçırmamalısınız.  

Tokyo Turları İle Nereye Gidilir? 

Tokyo’nun birçok gezilecek görülecek yeri vardır. Şimdi gelin bu yerlere beraber bakalım. MNG Turizm bize Tokyo turu olarak ne gibi ayrıcalıklar sağlamaktadır, derseniz; öncelikle bu tur sayesinde kültürel bir farklılık görecek ve yeni şeyler öğreneceksiniz. Tokyo’da başlıca gezilecek yerlerin ilki Tokyo Tower’dır. Bunların yanısıra İmparatorluk Sarayı ve Ginza bölgesi turda  oldukça dikkat çeken birkaç yerden birisidir. MNG Turizm bütçenizi sarsmayacak şekilde tatil planı yapmanıza yardımcı olur ve sizi her fırsatta yeni kültürel yerler ve tatlar görmeniz için birçok imkan sunar.  

Tokyo Turları Fiyatları 

Bu kadar güzel bir turun ve lezzet tatilinin sizin cebinize ne kadar etki edeceğini düşünüyorsunuz dimi? Bu konuda hiç şüphe etmemelisiniz. Çünkü MNG Turizm sizlerin cebini önceden düşünmüştür. Firmamız sizleri zora sokmadan, siz değerli müşterilerimizin ödeme kolaylıklarına göre taksit imkanları ile yanınızdadır. Daha birçok ödeme seçeneğine bakmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve tatil planlarınızı MNG Turizme göre ayarlayabilirisiniz. Sizlere hem en iyi hizmeti sağlarken hem de sizin ekonominizi bu kadar düşünen bir firma daha yok. Daha ne duruyorsunuz acele edin ve yerinizi ayırtın. 

Uygun Fiyatlı Tokyo Turları  

Tokyo turları konusunda zaten MNG Turizm sizlere en iyi fiyat ve kaliteli hizmeti fazlası ile sunmuştu. Sorunsuz bir şekilde tatil yapmak sizlerin en büyük hakkı. Sizlerin tek düşüneceği şey bu güzel tatilin keyfini fazlası ile çıkarmak. Eğer biraz araştırma fırsatınız olursa göreceksiniz ki MNG Turizm sizlere her türlü imkan ve uygunluğu sağlamaktadır. Size özel sunacağımız teklif ve ayrılcalıkları kaçırmadan tatil fırsatını yakalayın.  

Ödeme Seçenekleri 

Ödeme planlarınızı siz değerli müştrerilerimizin hiç dert etmesine gerek yok. Çünkü MNG Turizm sizleri zor duruma sokmadan ve cebinizi düşünürek sizlere tatil fırsatı sunmaktadır. Erkenden yapılacak olan rezervasyonlarda daha uygun fiyatlara anlaşacağınızı unutmamalısınız. Aklınıza takılacak olan her türlü soru ve fikirler için bizlere destek hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Yapacağınız ödemelerde kredi kartı ve nakit sizin için nasıl uygunsa o şekilde ödeme gerçekleştiriyoruz. Size ise sadece bu eşssiz tatilin tadını çıkarmak kalıyor.  

Daha Fazla Oku