Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Sun City Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Elegant Güney Afrika Turu THY ile 7 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Elegant Güney Afrika Turu THY ile 7 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Güney Afrika Turları Tur Kodu: AFF118 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
7 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
21.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Güney Afrika Safari Rotası Turu THY ile 6 Gece

Güney Afrika Safari Rotası Turu THY ile 6 Gece
İstanbul Çıkışlı 16.06.2024 Güney Afrika Turları Tur Kodu: 23-01375 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
6 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 3 Tur Tarihi
18.08.202411.11.202407.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elegant Güney Afrika’da 4 Ülke - Victoria Şelalesi Turu THY ile 8 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Elegant Güney Afrika’da 4 Ülke - Victoria Şelalesi Turu THY ile 8 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 22.11.2024 Güney Afrika Turları Tur Kodu: AFF117 Tur Güzergahı
Uçaklı
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Sun City Turları

Sun City, Güney Afrika Cumhuriyeti’nin kuzey batısında yer alan doğal güzellikleri ve tatil imkanları sunması sebebiyle ülkemiz ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilen önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir. Bu bölgenin insanlar tarafından tatil yapmak amacıyla sık sık tercih edilmesi bu bölgede tur firmaları tarafından çeşitli kriterlere uygun olarak belirlenmiş farklı turların oluşmasına neden olmuştur. İnsanlar bu bölgeye yapacakları ziyaretlerde çeşitli tur firmalarınım belirlediği farklı turlar arasından kendi imkan ve isteklerine en uygun olanını seçer ve tur firması ile bu programa uygun bir anlaşma yaparak bu tur için belirlenmiş olan ücreti öderler. Tur firmaları bu bölgede oluşturdukları turlar ile bu turlara katılım gösteren kişilere konaklama ihtiyaçlarını karşılama, gezilmesi gereken yerleri gezmek, yöresel yemekleri tatmak gibi çeşitli hizmetler vermektedir. Bu turların fiyatları da tur firmaları tarafından tur planlaması kapsamında yapılacak olan tatil, gezi gibi aktivitelerin değişiklik göstermesi ve yiyecek içecek, konaklama ve ulaşım ücretleri gibi faktörlerden dolayı değişiklik göstermektedir.

Bu turlara katılan kişiler tur firmaları tarafından belirlenen kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Sun City’e ulaşmış olan tur katılımcıları bu bölgede yine tur firması tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalırlar. Tur amaçlarına göre bölgede tatil ve gezi gibi farklı aktiviteler yapan tur katılımcıları tur planlarını buna göre ayarlamaktadır. Tatil yapmak isteyen tur katılımcıları, bölgedeki tatil alanları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra tatillerine başlarlar. Gezi yapmak ve bölgedeki gezilmesi gereken yerleri gezmek ve bu bölgeler hakkında bilgi almak amacıyla tura katılım gösteren kişiler ise tur firmaları tarafından sunulan imkanlar doğrultusunda uzman tur rehberleri eşliğinde tur planlarına göre belirlenen bölgelerde geziler düzenler ve bu bölgeler hakkında da çeşitli bilgiler alırlar. Yaptıkları tur ile bölgedeki yöresel yemekleri yiyen, bölgede yaşayan yerel halk ile tanışma fırsatı bulan kişiler bu bölgenin kültürel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olurlar. Tur firmaları ile yaptıkları plan doğrultusunda belirlenmiş olan sürenin sonuna gelen tur katılımcıları turlarının sonuna gelir ve turu bitirmek için yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile evlerine dönmek üzere yola çıkarlar. Sun City turlarına katılım göstermiş olan kişiler bu bölgenin doğal güzelliklerini görür, bu bölgede tatil yapar, bu bölgedeki yöresel yemekleri tadar, yerel halk ile tanışma fırsatı bulur ve bu bölgede gezilmesi gereken önemli yerleri gezer ve bu alanlar hakkında detaylı bilgi sahibi olurlar. Bu sebeplerden dolayı Sun City turlarına katılım gösteren kişiler bu turlardan verimli bir şekilde ayrılır ve tur firmalarına verdikleri ücret konusunda bir pişmanlık duymazlar.

 

Daha Fazla Oku