Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Stockholm Turları

14.07.2024 - 14.07.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar Turu THY ile 11 Gece

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar Turu THY ile 11 Gece
İstanbul Çıkışlı 31.07.2024 Helsinki Turları Tur Kodu: AVF114 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
11 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 2 Tur Tarihi
07.08.202421.08.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece
İzmir Çıkışlı 17.08.2024 İzmir Çıkışlı Yurtdışı Turları Tur Kodu: AVF155 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Stockholm Turları

İsveç’in başkenti ve en büyük şehri olan Stockholm, İsveç’in orta-güneydoğu hattında bulunur. Eşsiz doğal güzellikleri ve tarihsel yapısı sebebiyle ülkemizden ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda kişi sık sık ziyaret etmekte ya da ziyaret etmek istemektedir. Bu sebeple insanların ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tur firmaları bu bölgeye çeşitli turlar düzenlemiştir. Kişilerin imkan ve isteklerine göre farklı turlar düzenleyen tur firmaları bu bölgede tur katılımcılarına konaklama ihtiyaçlarını karşılama, gezilmesi gereken yerlerin uzman tur rehberleri eşliğinde gezilmesi ve bu yerler hakkında alınması gereken bilgilerin alınması, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarının karşılanması gibi hizmetler sunmaktadır. Bu turların ücretleri, tatil alanlarının ücretlerine, gezilecek alanların giriş ücretlerine, ulaşımı sağlayan firmanın ücretine, yiyecek içecek ücretlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Tur firmaları ile anlaşma yapmış olan kişiler bu anlaşma doğrultusunda belirlenmiş olan programa göre kalkış noktası üzerinden yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Stockholm’a ulaşan tur katılımcıları burada yine tur firması tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalırlar. Tur amaçlarına göre tatil yapmak isteyen kişiler ve gezilmesi gereken yerleri gezmek isteyen kişiler tur planlarına göre çeşitli aktivitelere katılım göstermektedir. Tatil yapmak isteyen kişiler bölgede bulunan tatil alanlarını hakkında bilgi sahibi olduktan sonra tatillerine başlar, gezi yapmak isteyen kişiler, gezilmesi gereken alanları uzman tur rehberleri eşliğinde gezer ve bu bölgeler hakkında alınması gereken önemli bilgileri alırlar. Bölgedeki yöresel yemekleri yiyen tur katılımcıları bölgenin kültürel özellikleri de öğrenmiş olurlar. Yerel halk ile tanışma fırsatı bulan kişiler bu bölgede bulunan gelenekler hakkında da bilgi sahibi olurlar. Tur firmaları ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda belirlenmiş olan süreyi doldurmuş olan kişiler turlarını tamamlar ve bu bölgedeki tatillerini sonlandırırlar. Tatillerinin sonuna gelmiş olan kişiler yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile evlerine dönmek üzere yola çıkarlar ve evlerine geri dönerler.

Günübirlik Stockholm Turları

Günübirlik turlar, konaklama ücreti ödemeden tatillerini yapmak, bölgedeki gezi alanlarını gezmek isteyen kişilerin sık sık tercih ettiği turlardan bir tanesidir. Gün içerisinde yapılmak istenilen aktivitelerin yapılmasına imkan sağlayan bu turlar günlük aktiviteleri yapma fırsatı bulmuş kişilerin gece saatlerinde turlarını bitirerek konaklama ücreti ödemeden tatillerini yapmalarına imkan sağlar. Günübirlik Stockholm turları da bu bölgedeki tatil alanlarından faydalanmak isteyen, gezi bölgelerini gezmek isteyen kişilerin tercih ettiği turlardır. Ülkemizden uzak olduğu ve gün içerisinde yapılması istenilen aktivitelere yeterince vakit ayırılamaması sebebiyle çok sık tercih edilmese de yakın bölgelerdeki kişiler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Bu turlara katılan kişiler gündüz erken saatlerde tura başlar yapmak istedikleri aktiviteleri yapar ve gece geç saatlerde turlarını tamamlayarak evlerine dönmek üzere tur firmalarının ayarladığı ulaşım aracını kullanırlar.

Daha Fazla Oku