Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Stockholm Gemi Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 27.07.2024 Baltık Başkentleri Gemi Turları Tur Kodu: MSCB101 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 11 Gece

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 11 Gece
İstanbul Çıkışlı 10.09.2024 Baltık Başkentleri Gemi Turları Tur Kodu: MSCB103 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
11 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

Stockholm Gemi Turları

İsveç’in başkenti ve en büyük şehri olan Stockholm, İsveç’in orta-güneydoğu hattında bulunur. Eşsiz doğal güzellikleri ve tarihsel yapısı sebebiyle ülkemizden ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda kişi sık sık ziyaret etmekte ya da ziyaret etmek istemektedir. Bu sebeple insanların ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tur firmaları bu bölgeye çeşitli turlar düzenlemiştir. Kişilerin imkan ve isteklerine göre farklı turlar düzenleyen tur firmaları bu bölgede tur katılımcılarına konaklama ihtiyaçlarını karşılama, gezilmesi gereken yerlerin uzman tur rehberleri eşliğinde gezilmesi ve bu yerler hakkında alınması gereken bilgilerin alınması, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarının karşılanması gibi hizmetler sunmaktadır. Stockholm gemi turlarına katılmak isteyen kişiler bu turları düzenleyen tur firmaları ile anlaşma yaparlar ve belli bir ücret öderler. Bu ücret tur planına göre belirlenmiş olan süreye, tur gemisi ile gezilecek olan alanlara ve tur içerisinde tüketilecek yiyecek ve içeceklere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Tur katılımcıları tur firmaları ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda belirlenmiş olan kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu gemi turunun başlayacağı sahile gelen kişiler burada gemiye binerler ve turlarına başlarlar. Bu turlara katılan kişiler gemi ile çeşitli deniz alanlarında gezmekte ve bu alanlarda tatillerini yaparak isteklerine göre denize girebilmektedir. Tatillerini gemi içerisinde yapan kişiler bu gemi içerisinde konaklar ve tur firmasının sağladığı yiyecek imkanlarından faydalanırlar. Tatillerini yapmak için gemi turlarını tercih etmiş olan kişiler şehrin kalabalık yapısından stresli yaşantısından uzaklaşarak kafalarını dinler ve psikolojik olarak kendilerini rahatlatırlar. Tur planlarına göre belirlenen süreyi doldurmuş olan tur katılımcıları turlarının sonuna gelmiş olurlar ve tur gemisi bir limana yaklaşarak bu kişileri kıyıya bırakır burada da yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracına binen tur katılımcıları evlerine dönmek üzere yola çıkarlar.

İsveç’i denizden gezme imkanı bulan tur katılımcıları, bu bölgede tatillerini yaparak çeşitli doğal güzellikleri görme imkanı bulurlar. Tura katılan kişiler tur firmalarının sağladığı imkanları değerlendirmelerinin yanında bir de yerel halk hakkında bilgi sahibi olurlar. Stockholm bölgesine ait yöresel yemeklerin tadına bakan tur katılımcıları, bu bölgedeki kültürel yapı hakkında da fikir sahibi olurlar.

Ülkemizden de çok sayıda kişi günlük yaşamdaki stresten uzaklaşarak tatil yapma isteklerinden dolayı Stockholm gemi turlarına katılım göstermektedir. Tur firmaları ile anlaşma sağlamış olan kişiler ülkemizden kalkacak olan uçak ile İsveç’e gider ve orada geminin kalkacağı limana giderler. Bu limandan gemiye binen kişiler için gemi turu başlamış olur. Tur planlarını tamamlamış olan kişiler  anlaşma yaptıkları tur firmasının belirlediği ulaşım aracı ile yola çıkarlar ve evlerine dönüş yaparlar. Tura katılan kişiler bölgenin kültürel faaliyetleri hakkında da bilgi sahibi olurlar.

Daha Fazla Oku