Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Split Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Split Turları

Hırvatistan’ın ikinci en büyük şehri olan Split eşsiz doğal güzellikleri, tarihsel açıdan önemi ve kaliteli tatil imkanları sağlaması açısından ülkemiz ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda kişi tarafından sık sık ziyaret edilen ya da ziyaret edilmek istenen bir bölgedir. Bu sebeple bu bölgede tur firmaları, kişilerim isteklerini karşılayacak, kişilerin imkan ve isteklerine göre programlanmış olan çeşitli turlar düzenlemiştir. Bu turlar, tur katılımcılarına konaklama alanı sağlama, gezilmesi gereken bölgelerin uzman tur rehberleri eşliğinde gezilmesi ve bu bölgeler hakkında bilgi verilmesi, yiyecek içecek hizmetleri gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Tur fiyatları, turların planlarına göre belirlenen konaklama alanlarının ücretine, gezilecek alanların giriş ücretlerine, tatil alanlarının ücretlerine ve yiyecek içecek ücretlerine bağlı olarak değişmektedir.

Tur katılımcıları, tur firmaları ile anlaşma sağladıkları plana göre tur firmasının belirlediği kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Split’e ulaşmış olan tur katılımcıları burada tur firmasının belirlediği imkanlar doğrultusunda konaklama ihtiyaçlarını karşılarlar. Tur amaçlarına ve katıldıkları turun içeriğine göre çeşitli aktivitelere katılım gösteren kişiler kendi isteklerine göre tatil yaparlar ya da gezilmesi gereken bölgelere geziler düzenlerler. Tatil yapmak amacıyla tura katılmış olan kişiler bu bölgedeki tatil alanları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra tatillerine başlarlar. Gezi amacıyla tura katılmış olan kişiler ise uzman tur rehberleri eşliğinde tur planlarına göre belirlenen gezi alanlarını gezer ve bu alanlar hakkında edinilmesi gereken bilgileri uzman kişiler tarafından alırlar. Tur planlarına göre belirlenen süreyi doldurmuş, istedikleri aktivitelere katılım göstermiş kişiler turlarını sonlandırır ve yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile evlerine dönmek üzere yola çıkarlar. Bu turlara katılım gösteren tur katılımcıları, Hırvatistan’ın eşsiz güzelliklerini görme, yöresel lezzetlerini tatma, önemli gezi alanlarını gezme ve bölgedeki yerel halk ile tanışma fırsatı bulma gibi imkanlardan faydalanırlar.

Günübirlik Split Turları

Günübirlik turlar, konaklama ücreti ödemeden bölgedeki tatil imkanlarından faydalanmak ve ziyaret edilmesi gereken bölgelerin gezilmesini sağlamak gibi çeşitli alanlarda imkan sağlamasından dolayı çok sayıda insan tarafından sık sık tercih edilmektedir. Günübirlik Split turları ise genellikle ülkemizden çok sık tercih edilmese de yakın bölgelerden çok sayıda kişi tarafından sık sık tercih edilmektedir. Günübirlik Split turlarına katılan kişiler sabah erken saatlerde bölgeye gelirler ve tur amaçlarına göre tatillerine başlar veya ziyaret etmek istedikleri bölgeleri gezerler. Gün içerisinde tur amaçlarına göre çeşitli faaliyetlere katılım gösteren kişiler akşam saatlerinde turu sonlandırır ve konaklama ücreti ödemeden evlerine geri dönerler. Günübirlik turlara katılan kişiler gün içerisinde yapmak istedikleri aktiviteleri yapar ve konaklama ihtiyacı duymadıkları için ekstra bir ücret ödemeden tatillerini yaparlar.

Daha Fazla Oku