Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Sivas Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Sivas Turları

Anadolu’yu gezmek, ülkede adım atmadık yer bırakmamak istiyorsanız Sivas kesinlikle öncelikli olarak görmeniz gereken yerlerden biri. Tarihi ipek yolu üzerinde bulunması nedeniyle tarih boyunca önemli görülen Sivas, bu sebeple tarihi ve kültürel olarak deneyimlenmesi ve zaman ayırılması gereken bir şehir. İstanbul çıkışlı bu tur için Mng Turizm size keyifli bir kültürel tatil imkanını sunarken, erken rezervasyon ile en uygun fiyatlı Sivas turunu da sizlerle buluşturur. Geziniz Türkçe rehber eşliğinde devam eder ve böylece bir sonraki adımı düşünmeye gerek kalmaksızın her şey akışta güzel bir şekilde ilerliyor olur.  Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sivas Turları ile Nereler Gezilir?

Sivas’ta mutlaka görülmeli denilen yerleri tur programına ekliyor ve böylece sizi nereyi gezmeli sorusunun kafa karıştırıcılığından da kurtarmış oluyoruz. Bir Sivas tur programında görmeyi beklediğiniz yerler ise şöyle olabilir; Sivas Kalesi ile başlayan şehir turu Anadolu Selçukluların önemli eserlerinden biri olan Gök Medrese ile devam eder. Danişmentler eseri Ulu Camii görüldükten sonra Çifte Minareli Medrese, Selçuklu hükümdarı II.Gıyaseddin Keyhüsrev’in döneminde yapılan Buruciye Medresesi ile devam eder. Elbette bu eserler dönemine ilişkin izler barındırmakla bir yandan rehberinizce size bilgi aktarılıyor olur.Ayrıca tur kapsamında Divriği de gezilir. Tur programı değişik dönemlerde satışa sunulan tur paketleri kapsamında değişkenlik gösterebilmekte olup ilgilendiğiniz döneme ait tur paketlerinin kapsamları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas Turları Fiyatları

Sivas turlarının fiyatları da merak edilenler arasında. Sivas turları fiyatları bakımından en uygun seçenekleri sizlere sunmaktayız. Sivas turlarının fiyatları, ilgilendiğiniz dönemde satışa sunulmuş tur paketinin kapsamına göre değişkenlik gösterebilir. Erken rezervasyon avantajları ile daha da uygun fiyatları değerlendiriyor olabilirsiniz. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Pek çok tur hizmeti ve en uygun fiyatlı Sivas turu için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Sivas Turu

Bir tur programı eşliğinde nereye gideceğinizi düşünmeye gerek kalmadan bölgede en önemli noktaları görmek, köklü bir tarih ve kültür birikimini gözlemlemek, Sivas’a özgü üstün  lezzetleri tadımlamak ise en doğru tercih iyi bir Sivas turu olabilir. En iyi Sivas turu için siteyi ziyaret edin ve bu planı ertelemeyin.

Ödeme Seçenekleri

Sivas turları için ödemeleriniz peşin ve ya taksitli olarak kredi kartı ile alınabilmekte olup  erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bunlar daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku