Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Singapur Gemi Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Singapur Gemi Turları

Küçük bir ada ülkesi olan ve fazlaca sayıda küçük adacıklardan oluşan bu ülkeye yapılacak bir gemi turunda elbette eşsiz güzelikte manzaralar ve keyfi çıkarılacak bir çok ada, koy bulunuyor. Denizle içli dışlı bir yaşam seven ya da şehir hayatında buna fırsat bulamayan herkes için Singapur gemi turları tam bir fırsata dönüşüyor. Mng Turizm ile bu rüya tur hayallerinizde kalmaz ve gerçek olur. Üstelik hayatınıza birkaç gün belki daha fazla bir süre gemide devam ediyor olmak olağanüstü bir deneyimdir. Gemide güne gözlerinizi açıp yeme içme ve gündelik hayatınızı geçirirken, bir yandan gemi içerisinde bulunan sayısız imkan, spor salonları, masaj ve saunalar ve daha bir çok eklenti ile sıkılmaya asla vaktiniz kalmayabilir. Üstelik böyle bir turu erken rezervasyon avantajlarıyla çok uygun fiyata yakalayabilirsiniz. Gemiler ultra lüks ve konforludur. Tüm avantajlı fiyatlar hakkında bilgi almak ve kampanyalara göz atmak için internet sitesini ziyaret etmeyi ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Singapur Gemi Turları ile Nereler Gezilir?

Bir müddet gemide sürecek bir yaşamı deneyimlemek ister sevdiklerinizle ister tek başınıza olsun müthiş bir deneyimdir. Geminiz rotasında ilerlerken kısa sürede mümkün olan en çok şehir ve ülkeyi görürsünüz. Geminiz demirlediğinde bu şehirlerde geçirecek birkaç saat ya da birkaç gününüz olur ve bir çok deneyimi kısa zamanda yaşamış olursunuz. Zenginliğin ülkesi de denen Singapur’a vardığınızda ise geminin denizde uzun seyri ile bu ada ülkesinin gündoğumu, günbatımı ve tüm şahane manzaralarına tanık olursunuz. Düzenlenen ekstra şehir turlarıyla Singapur’u gezebilir ya da isterseniz geminin açık ve kapalı havuzlarında vakit geçirir, şahane lezzetler tadar, eğlence ve şovlarıyla keyif yapar ve gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak Singapur’un tadını çıkarabilirsiniz. Bu turlar en iyi tatil deneyimini lüks gemilerde ve konforlu bir biçimde size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Gemilerde her şey konforunuz ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Singapur gemi turları ve tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Singapur Gemi Turları Fiyatları

Singapur gemi turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Singapur turlarının fiyatları tarihlere, geminin özelliklerine, takip edilecek rotaya, turun kaç gün süreceğine ve daha başka etkenlere bağlı olarak değişebilir. En uygun fiyatlı Singapur gemi turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, bize ulaşabilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Singapur Gemi Turu

Gemi üzerinde günler geçirmek, kısa sürede şehirler görmek, denizde uzun seyirler yapmak, vardığınız limanlarda şehir turlarına katılmak ve daha pek çok fırsatı yakalamak, en iyi Singapur gemi turunu yaşamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Singapur gemi turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Mng turizm en uygun fiyatlı Singapur turlarını çeşitli gün ve gece sayısınca ve konforlu gemilerle birlikte sizin için sıralar. Bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku