Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Shanghai Turları

25.02.2024 - 25.02.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Shanghai Turları

Shanghai Çin’in en büyük şehrinden olması dolayısıyla tam bir ticaret ve finans merkezi. Bunun yanı sıra köklü bir tarihe de sahip olan Shanghai bir liman kenti olmasıyla da oldukça fazla turist çeken bir bölge oluyor. Uzak doğunun en ilgi çekici ülkelerinden Çin’de ve Shanghai’de birkaç gün geçirerek hafızalarınızda iz bırakacak en güzel deneyimleri yaşarsınız. Tarihi ve değişik yemek kültürü ile oldukça seveceğiniz Shanghai turları, Mng turizm güvencesi ile en uygun fiyatlarla size sunulur. Çeşitli ödeme seçenekleri, erken rezervasyon Shanghai turunu ertelemeden planlamak için sitemizden bilgi alabilir, bize ulaşabilirsiniz.

Shanghai Turları ile Nereler Gezilir?

Shanghai’yi olabildiğince size yansıtacak ve yaşatacak bu tura ilk olarak kolonyal dönem ile modern zamanın birbirleşimini yansıtan The Bund bölgesi ile başlanabilir. Ardından Nanjing Road’da halkın arasına karışır, caddede istediğiniz aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Fransız bölgesi, Shanghai’nin önemli dini yapıtlarından Jade Buddha Tapınağı,  bir çin bahçesi örneği Yu Garden ve Huangpu Nehri gezilebilir. Nehirde yapılabilecek tekne turu akabinde şehri bu nehrin kenarında bir de gece izleyebilirsiniz. Çin’in Venedik’i Su Köyü’nde geleneksel Çin yaşamını yakından görebilirsiniz. Çin, devasa bir kültürü içinde barındıran, her şehrinde başka bir deneyimi sizlere yaşatacak bir ülke. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu bahsedilen lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Shanghai turları rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Shanghai Turları Fiyatları

Shanghai turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Konaklama eklentisi ile bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Shanghai turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, bize ulaşabilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Shanghai Turu

Shanghai’de gökdelenler arasında The Bund bölgesinde yürümek, güzel çin bahçelerini görmek, ünlü caddelerinde Çin halkının arasına karışmak, enteresan lezzetleri deneyimleme fırsatını yakalamak ve en iyi Shanghai turunu yapmak için sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Shanghai turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli olarak kredi kartınızla yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. İlgilendiğiniz dönemdeki tur fiyatlarını ve ödeme seçeneklerini öğrenmek için bize ulaşabiirsiniz. Mng turizm en uygun fiyatlı Shanghai  turlarını çeşitli gün ve gece sayısı ve konaklama tercihleriyle birlikte sizin için sıralar. Tüm bu belirtilenler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için sitemizde belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku