Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Santa Cruz de Tenerife Turları

31.03.2023 - 31.03.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Santa Cruz de Tenerife Turları ile İspanya’yı yeniden keşfedin

Tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de artık tatil kavramı değişmeye başladı. Birçok insan sadece denize girebileceği tatillerin yerine farklı ülkeleri görebileceği, yeni hatıralar biriktirebileceği turları tercih eder hale geldi. Son zamanların en fazla tercih edilen tur güzergahlarından biri de İspanya’ya düzenlenen Santa Cruz de Tenerife Turları olmaya başladı. 

Santa Cruz de Tenerife Turları ile İspanya’nın Kanarya Adaları bölgesinde bulunan Santa Cruz de Tenerife bölgesini adeta yeniden keşfedeceksiniz. Santa Cruz de Tenerife Turları sayesinde, karnavalları ile meşhur hatta dünyanın ikinci büyük karnavalı olan tenerife bölgesine hayran kalacaksınız. Özellikle bu karnaval için tatil planı yapıyorsanız, Şubat ayında Tenerife bölgesine gitmeniz gerekiyor.

Her mevsim sıcak bir iklime sahip olan Tenerife bölgesinde, Santa Cruz de Tenerife Turları sayesinde sörften dalışa kadar birçok etkinliği gerçekleştirebilirsiniz. Bölgedeki bazı plajlar özellikle sörf yapmak isteyenler için özellikle tercih edilir durumdadır. 

Tenerife’nin en önemli özelliklerinden biri de İspanya’nın en yüksek dağı olarak bilinen ve yanardağ özelliğindeki Teide Yanardığı’na sahip olmasıdır. 3 bin 718 metre yüksekliğe sahip ve Unesco Dünya Mirası Listesi’nde de yer alan bu yanardağı gezmek için 2400 metreye kadar teleferik ile çıkabilirsiniz.  

İyi bir deniz mahsulleri tüketicisi iseniz, Santa Cruz de Tenerife Turları yine tam size hitap eder nitelikte. Tenerife’de adeta denizden çıkan ne varsa yenir misali, her türlü deniz ürününü tüketme ve tadına bakma fırsatını yakalayacaksınız. 

MNG Turizm’in avantajlı fiyatları ile hizmetinize sunduğu Santa Cruz de Tenerife Turları’na katılabilir, unutamayacağınız bir yurt dışı seyahati gerçekleştirebilirsiniz. 

Daha Fazla Oku