Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Safari Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Safari Turları

Afrika’da müthiş bir safariyi deneyimleyeceğiniz, zamanınızın büyük çoğunluğunu safaride geçirerek bu eşsiz macerayı doyasıya yaşayacağınız bu yolculuğu yaşamak için safari  turlarına göz atmalısınız. Afrika kıtasının en ilgi çekici ülkelerinde geçirilecek bir hafta, size hayat boyu unutamayacağınız anılar sunabilir. Üstelik safari turlarında  Safari turları, Mng turizm güvencesi ile en uygun fiyatlarla size sunuluyor. Çeşitli ödeme seçenek ve avantajları, erken rezervasyon ile uyguna gelen fiyatlarıyla safari turunu ertelemeden planlamak için sitemizden turlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Safari Turları ile Nereler Gezilir?

Safari, Afrika bölgesinde yapılacak en iyi aktivite ve artık sembol halini almış harika bir maceradır. Safari’nın başkenti Nairobi’den başlayacak olan bu tur, Masai Mara’da eşsiz bir safari deneyimiyle devam eder. Masai Mara’ya doğru safari yaparak yol alırsınız. Bu bölgede çok çeşitli hayvan türlerini de bir arada görebilirsiniz. Masai köyünde Masai kabilesi ve onların yaşayışlarını da yakından görmek mümkün. Nairobi’de şehir turu yapabilir, bir çok görülecek yeri görme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu turda defalarca kere safari yapmak isteyeceksiniz ve bunun için bolca fırsatınız olacak. Buradan Zanzibar’a devam edilebilir, denizin, kum ve güneşin tadı çıkarılabilir. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu bahsedilen lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Tüm turlar son derece kaliteli hizmet ve servis ön planda tutularak tasarlanmıştır. Konaklanacak oteller özenle seçilmiş ve konfor ön planda tutulmuştur. Kenya turları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Safari Turları Fiyatları

Safari turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Konaklama eklentisi ile bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Safari turu fiyatları, seçilecek oteller, beraberinde gidilecek şehir ya da ülkeler gibi unsurlarla değişkenlik gösterebilir. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı safari turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, bize ulaşabilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Safari Turu

Safari turları eşliğinde bölge halkının yaşam tarzlarını, gelenek göreneklerini deneyimleme fırsatınız olur. Bu turlar size daha önce görmediğiniz bir kültürü görmeyi vaat eder. Köy kabilelerini görmek, enteresan lezzetleri deneyimleme fırsatını yakalamak ve en iyi safari  turunu yapmak için sitemizi ziyaret edebilir, bilgi alabilir, sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Safari turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Mng turizm en uygun fiyatlı Kenya turlarını çeşitli gün ve gece sayısı ile ve konaklama tercihleriyle birlikte sizin için sıralar. Görmek istediğiniz şehirlere göre turunuzu seçtikten sonra ödemeleriniz kredi ve banka kartı aracılığıyla da alınabilir ve bu ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Tüm bu belirtilenler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için sitemizde belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Daha Fazla Oku