Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Rusya Ukrayna Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Rusya Ukrayna Turları

Ukrayna’yı ve Ukrayna’nın tarihinde, kültüründe izler bırakan Rusya’nın bu kalıntılarını görmek, adım adım Beyaz Rusya’nın ortaçağ eserlerinin izini sürmek isterseniz Mng Turizm   size aradığınız gezi fırsatını sunuyor. Bu ülkede unutulmaz birkaç gün geçirebilir, tarihiyle, kültürüyle, mimarisiyle buraları deneyimleyebilirsiniz. Mng Turizm ile en uygun fiyatlı Rusya Ukrayna turları erken rezervasyon gibi imkanlarla daha da avantajlı hale gelir. Çeşitli ödeme kolaylıkları ile tatilinizi önceden planlar, vakti geldiğinde bütçe sıkıntısı yaşamaksızın tatilinizi yapar, doyasıya gezersiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rusya Ukrayna Turları ile Nereler Gezilir?

Bu ülke oldukça köklü bir tarihe sahip. Dolayısıyla buralarda görülecek yerler ve deneyimlenecek aktiviteler de oldukça fazla. Bu tura çıktığınızda, yolculuğunuza Kişinev’de Nativity Katedrali, Ulusal Müze ve Şehir Kütüphanesi ile başlar, Odessa’da Opera Binası, Tarih Müzesi, Puşkin Anıtı ile devam edebilirsiniz. Akabinde Umman’a ve sonra Kiev’e geçer, Aziz Sofya Katedrali, Altın Kapı ve  Khreshchatyk Caddesi’ni görebilirsiniz. Gomel ve Minsk’ten sonra Nesvizh’te, Beyaz Rusya’nın kültür ve tarih başkentinde Pazar Meydanı, Belediye Binası, Benedict Manastırı da görülecek yerler arasındadır. Tur Brest ve Lutsk ile devam edip Lviv’de son bulur. Lviv’de Opera Binası, ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası ve Eskişehir Meydanı görülebilir.

Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu yerleri ve daha fazlasını görme fırsatı elde eder, bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Sitede yer alan Rusya Ukrayna turları, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmalar tarafından sağlanmakta olup bu turlar en iyi tatil deneyimini size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Konaklanacak oteller ve tur kapsamında alınacak tüm hizmetler ise titizlikle seçilir. Tur hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Rusya Ukrayna Turları Fiyatları

Rusya Ukrayna turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyor, bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Rusya Ukrayna tur fiyatları, burada geçirilecek gün sayısı, konaklanan otellerin özellikleri gibi pek çok unsura göre değişkenlik gösterebilmekte olup pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Rusya Ukrayna turu fırsatını  yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Rusya Ukrayna Turları

Zamanının Rus etkisinden izleri hala barındıran bu şehirde, adeta ortaçağa bir yolculuk yapmak, tarihi ve kültürel zenginlikler içinde bilgi birikiminizi artırırken bir yandan hem görsel hem ruhsal doyuma ulaşmak, yüksek estetik zevke sahip nice yapıları seyre dalmak isterseniz sizin için en iyi tatil seçeneği Rusya Ukrayna turları olabilir.

En iyi Rusya Ukrayna turları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Rusya Ukrayna turları için ödemelerinizi peşin ve ya taksitli olarak yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi almak ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilir, bizlere e-posta aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku