Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Rivne Turları

24.05.2024 - 24.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Rivne Turları

Ukrayna’nın güzel şehri Rivne, Styr Nehri’nin kenarında konumlanırken hem doğal güzellikler hem tarihi yapılarla dolu bir atmosferi size sunuyor. Mng Turizm ile Rivne turları, uygun fiyatla gerçekleştirilecek unutulmaz bir tatil imkanını size sunuyor. Üstelik bunu yaparken erken rezervasyon ve çeşitli ödeme kolaylıklarını bir araya getirerek, Rivne turunu sizin için oldukça ulaşılabilir kılıyor. Tur paketlerine dahil bulunan konaklama, yeme içme gibi temel ihtiyaçlarınıza ekstra bütçeler ayırmadan, yabancısı olduğunuz bu şehirde ekstralara maruz kalmadan kafanız rahat bir tatilin keyfini çıkarmak mümkün oluyor. Mng Turizm erken rezervasyon fırsatlarını ve çeşitli kampanyaları bir araya getirerek tüm bunları sağlarken, şehri en iyi şekilde tanımanız için Türkçe rehber hizmeti de sağlıyor. Bahsedilen tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rivne ile Nereler Gezilir?

Mng Turizm ile çıkacağınız Rivne turu yolculuğunda, nereye gitmeli, ne yemeli gibi bir çok temel soruyu sormanıza gerek kalmaz. Önceden planlanmış ayrıntılı tur planı ve gezi rehberiniz ile, Rivne’de gerçekleştirilecek en iyi rota üzerinde hareket ediyor olursunuz. Bir kültür şehri Rivne’de görülebilecek bazı yerler şöyledir; Pokrovsky Katedrali, Aziz Stephan Kilisesi, Taras Shevchenko Anıtı’nın da içinde bulunduğu büyük Bağımsızlık Meydanı ile başlar, Soborna Caddesi’nde adeta bir tarih şeridinin içinden geçersiniz. Rivne’de bulunan Ukrayna Müzik ve Dram Tiyatrosu, mimari yapısı ve tüm sanatsallığıyla görülmeye değer. Üstelik ülkemize göre yaşamın ucuz sayılabileceği bu şehirde, alışveriş yapmanın tadını da çıkarabilir, ihtiyaçlarınızın pek çoğuna sahip olarak buradan ayrılabilirsiniz. Mng Turizm en keyifli rotaları sizler için en uygun fiyatlarla bir araya getirir ve dünyanın dört bir yanına seyahatler gerçekleştirme imkanınız bulunur. Tur rotaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Rivne Turları Fiyatları

Bu turlar için fiyat bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Erken rezervasyon ve ödeme kolaylıkları ile Mng Turizm’de indirim kovalamanıza gerek kalmaz. Sunulan fiyatlar daima en uygun fiyatlar olur. Rivne turları fiyatları, konaklanacak gün sayısı, tur rotasına göre değişkenlik gösterebilmekte olup tercihlerinize uygun bulunan turlar ve tur fiyatları hakkında bilgi almak, , pek çok tur hizmetinden en uygun fiyatlarla yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Rivne Turları

Bu turlar ile Ukrayna’da bir kültürü kendinde barındıran Rivne’yi karış karış gezebilirsiniz. Tur sonunda çıkış noktanıza kolaylık ve güvenle, rahat ulaşım araçları imkanlarıyla geri dönersiniz. En iyi Rivne turları için sitemizi ziyaret edin.

Ödeme Seçenekleri

Mng Turzim en avantajlı fiyatları sizin için sıralarken çeşitli ödeme kolaylıklarını da yine sizlere sunar. Rivne turları için ödemelerinizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku