Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Rio de Janeiro Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Arjantin ve Brezilya Turları Tur Kodu: 23-01306 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 25.10.2024 Arjantin Turları Tur Kodu: 23-01408 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
13 Gece - 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Rio De Janerio Turları

Rio De Janerio, Brezilya’nın en büyük ikinci kenti olma özelliğini taşımaktadır. Bu kent kültürel aktivitleriyle ve tropikal havasıyla her dönem birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkenin en ünlü ve en kalabalık şehirlerinden biridir.Bu turist akınının sebeplerinden biri de dünyaca ünlü Rio karnavalının burada yapılmasıdır. 

Rio de Janerio’da Gezilecek Yerler

MNG Turizm güvencesiyle Rio’ya gelmişseniz, rezervasyon zamanınızı Rio karnavalına denk getirerek eşsiz bir şölene tanıklık edebilirsiniz. Rengarenk giyinmiş insanların ve farklı kültürlerin harmanlandığı bir ortamda bulunmak eşsiz bir deneyim olacaktır. Rio karnavalı haricinde Copacabana plajını ziyaret edebilirsiniz. Bu plaj hem yerel halk tarafından hem de turistler tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Diğer bir plajı ise Ipenama plajıdır. Ipenama plajı,Rio’nun en zengin bölgelerinden birinde bulunmaktadır. Özellikle en ışıl ışıl olduğu dönem Yeni Yıl hazırlıklarının ve kutlamalarının olduğu dönemdir. Yeni yıla bu eşsiz deneyimle girmek istiyorsanız rezervasyonunuzu o tarihlerde yaptırabilirsiniz. Rio de Janeiro’nun eşsiz doğası, kültürel yapısı ve tarihi cezbedici olsa da, turistlerin Rio ziyaretlerinin sebeplerinden biri de Rio de Janeiro Modern Sanat Müzesidir. Bu müze 1500’den fazla sanat eserine ev shipliği yapmaktadır ve eşsiz bir koleysiyona sahiptir. Rio’da görülmesi gereken diğer tarihi detaylardan biri de Kurtarıcı İsa Heykelidir. Bu eser şehrin simgesi haline gelmiştir. Corcovado Dağı’na yapılan bu heykel Rio denilince Rio Karnavalından sonra akla gelen ikinci şeydir. Kurtarıcı İsa Heykeli devasa bir boyuta sahiptir. Uzunluğu yaklaşık 30 metredir ve dünyanın 7 harikasından biridir. Bu heykeli görmek ve incelemek isterseniz tren turu ya da helicopter turu tercih edebilirsiniz. Brezilya denilince akla gelen diğer birşey ise futboldur. Rio şehrinde bulunan Maracana Stadyumu turistler tarafından ziyaret edilen yerlerden biridir. Stadyumun kapasitesi 180.000 kişidir. Bu bahsettiğimiz yapılar ve daha fazlası olan doğal güzellikleri görmek için MNG Turizm sayfamızdan Rio de Janerio turlarımızı inceleyerek size uygun olanı tercih edebilirsiniz

Uygun Fiyatlı Rio de Janerio Turları

MNG Turizm olarak dünyanın her yerine olduğu gibi Rio’ya yani Brezilya’nın en populer şehrine uygun fiyatlı turlarımız bulunmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret ederek istediğiniz tarih aralıklarında sizin için özel fiyatlarla bu turu satın alabilirsiniz. 

Erken Rezervasyon Rio de Janerio Turları

Erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanarak bu eşsiz şehri çok uygun fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz tarih aralıklarında Rio karnavalını ziyaret edebilir ya da yeni yıla Brezilya’da eğlenceli kutlamalar eşliğinde %50’ye varan indirimli tur fiyatlarıyla girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

MNG Turizm olarak size 2 ödeme seçeneği sunmaktayız. Kredi kartına taksitle ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan kartla ödeme sistemimiz güvenlik önlemleri tam anlamıyla eksiksiz bir sistemdir. Rezervasyon yaptırmak için ya da merak ettiğiniz diğer şeyler için iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Oku