Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

Postojna Mağarası Turları

24.05.2024 - 24.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Bir Masal Gezisi

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Münih Çıkışlı)

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Münih Çıkışlı) MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 16.06.2024 2024 Yurt Dışı Turlar Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
3 Gece - 4 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
09.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Bir Masal Gezisi

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Ljubljana Çıkışlı)

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Ljubljana Çıkışlı) MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 29.08.2024 Avrupa Turları Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
3 Gece - 4 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Postojna Turları

Postojna, Slovenya’nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. İtalya’nın Trieste kentine 35 km uzaklıktadır. Bölgenin tarihi çok eski çağlara dayanmaktadır. Yapılan araştırmalar doğrultusunda yerleşim yeri olarak kullanılmaya Paleotik Çağldan itibaren başlandığı tespit edilmiştir. Eğer Balkanları merak ediyorsanız görmeye Postojna’dan başlayabilirsiniz. Avrupa’da yer altı mağaralarının en yoğun bulunduğu bölgelerden biridir. Bu çekici özelliği sayesinde her dönem turistlerin gözdesi haline gelmiştir. MNG Turizm olarak size en uygun fiyatlı ve kaliteli Postojna seyahati fırsatını sunmaktayız.

Postojna’da Yapılacak Şeyler

Postojna şehri yer altı mağaralarıyla nam salmıştır. Şehrin kendine ait bir yeraltı mağarası sistemi bulunmaktadır. Yeraltı mağaraları geçitlerle birbirine bağlanmıştır. Dünyanın en büyük Karstik mağaralarından biri olan Postojna mağarası şehrin gözdesi haline gelmiştir. Mağara içinde eski çağlardan kalma dinozor iskeletleri sergilenmektedir. Mağara çok büyük olduğu için, turistlerin keşfedebilmesi açısından raylı sistem oluşturulmuştur. Fantastik bir havası olan mağaraları gezerken gördüklerinizden etkilenmemeniz mümkün olmayacaktır. Mağara 24 km derinliğe sahiptir. Ve sıcaklığı her mevsim 8 derecedir. Postojna Mağarası’nın sadece 5 km’si turistlerin keşfine açılmıştır. Mağaranın eşsiz güzelliğini keşfettikten sonra yapılacaklar listenize Predjama Kalesi’ni gezmeyi ekleyebilirsiniz. Predjama Kalesi orta çağlardan kalma bir yapıdır. Gizli geçitlere ev sahipliği yapan bu kalede orta çağdan kalma objeler sergilenmektedir. Postojna’ya ait başka bir doğa güzelliği ise Cerknica Gölü’dür. Bu göl yılın sadece 8 ayı görülebilmektedir. Bu harika doğal göl birçok canlıya ev sahipliği yapmaktadır. Postojna’ya kadar gitmişken mağaraları ve eski çağlardaki yaşamı daha iyi anlayabilmek için müzeleri ziyaret etmeniz tavsiye edilir.

Postojna Tur Fiyatları

Dünyanın her yerine sizin için en uygun fiyatlarla sunulan tatil seçeneklerini MNG Turizm internet sitemizde bulabilirsiniz.  Firmamızın sahip olduğu tecrübeler sayesinde uygun fiyata güvenli ve kaliteli bir tatil yapmanız mümkün olacaktır. Postojna’nın büyülü doğa güzelliklerini ve tarihi dokusunu keşfetmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sitemizi ziyaret ederek size uygun tarih aralıklarını seçip size özel fiyatlarla kararınızı verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Postojna Tur Fiyatları

MNG Turizm olarak sitemizde erken rezervasyon kampanyalarımız bulunmaktadır. Gideceğiniz tarih aralığına göre seçenekleri işaretleyip size özel sunulan tatil ücretini görebilirsiniz. Erken dönem fırsatlarından yararlanmak için ve uygun fiyata tatil keyfi yaşamak için MNG Turizm internet sayfamızdan ya da diğer ulaşım kanallarından iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Uygun fiyata kaliteli zaman geçirebilmeniz için size her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Erken rezervasyon fırsatlarımızla %50’ye varan fiyat indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla satın aldığınız tatilinizi ister nakit ister kredi kartına taksitle ödeyebilirsiniz. MNG Turizm ayrıcalığıyla tatil keyfi yaşamak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Rezervasyon yaptırmak ve diğer bilgilere ulaşmak için whatsapp hattımızı ya da e-mail adresimizi de kullanabilirsiniz. MNG Turizm olarak her zaman ulaşılabilir olmak bizim için önemli.

Daha Fazla Oku