Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

Pekin Turları

16.04.2024 - 16.04.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Çin Uzakdoğu Rotaları Turu THY ile 8 Gece

Çin Uzakdoğu Rotaları Turu THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı Çin Turları Pekin - Xian - Hangzhou - Suzhou - Şangay
Uçaklı
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
300 TL ParafPara Kampanyası
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Baştanbaşa Gizemli Çin Turu THY ile 8 Gece - Tüm Turlar Dahil - Ramazan Bayramı Dönemi

Baştanbaşa Gizemli Çin Turu THY ile 8 Gece - Tüm Turlar Dahil - Ramazan Bayramı Dönemi
İstanbul Çıkışlı Ramazan Bayramı Turları
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Pekin - Xian - Hangzhou - Suzhou - Şangay
Uçaklı
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
300 TL ParafPara Kampanyası
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Pekin Turları

Farklı inanışlara sahip Çin'in başkenti Pekin, birçok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Özellikle pandemi zamanında neredeyse kimse Pekin'i ziyaret edemedi. Pandeminin yavaş yavaş kalkması ve hayatın normale dönmesi ile birlikte artık Pekin turları yeniden gezi severlerin gözdesi haline gelmeye başladı. Eğer sizler de birçok güzelliğe ev sahipliği yapan Pekin'i gezmek ve yeni bilgiler edinmek istiyorsanız MNG turizm ile iletişime geçebilir ve Pekin turları hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pekin turları kapsamında gezebileceğiniz çeşitli turistik yerler bulunuyor. Bu yerlerden en güzeli ve tabii ki doğal olarak en çok dikkat çekeni ise Çin seddidir. Görkemli Çin seddini gezerken yeni bilgiler edinecek ve kaliteli vakit geçireceksiniz. Tabii Pekin, tarih boyunca birçok farklı olaya da yine ev sahipliği yaptığı için Pekin'de gezilecek yerler adeta saymakla bitmiyor. MNG turizm güvencesi kapsamında uzun süreli ve kapsamlı Pekin turları ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Pekin'de Gezilecek Yerler

Pekin, oldukça tarihi bir geçmişe sahip olan bir başkenttir. Çin'in en büyük şehirlerinden biri olan Pekin'de Çin seddinden sonra dikkat çeken en güzel tarihi mekanlardan birisi ise yasak şehirdir. '' Yasak şehir'' olarak bilinen imparatorluk sarayı, geçmişte Ming hanedanından Çing hanedanına kadar kullanılmıştır. Birçok olaya şahitlik eden yasak şehir, Pekin'in en çok ilgi duyulan yerlerinden biri olarak biliniyor. Farklı kitap ve filmlere konu olan yasak şehiri bir de dünya gözüyle görmek isterseniz MNG turizmin düzenlediği Pekin turlarına göz atabilirsiniz.

Pekin'de en çok ziyaret edilen yerlerden birisi ise yeraltı heykel ordusu müzesidir. Yeraltı heykel ordusu müzesi, farklı tarihi kalıntıları gözler önüne sermektedir. Müzede bulunan askerler ise sizlere canlı gibi gelecektir. Müzelere ilginiz varsa, Pekin'de bu müze dışında daha birçok farklı müze bulunuyor. Bu müzeleri gezip farklı bilgiler edinmek istiyorsanız MNG turizm Pekin turlarına göz atabilirsiniz.

Bunlar dışında Xihu gölü, Lingering bahçeleri ve Zümrüt buda tapınağı da yine Pekin'de en çok ziyaret edilen tarihi mekanlardan bir tanesidir. Bu mekanları gezmek ve Hutong bölgesinde bulunan gecekondu tarzındaki eski evler arasında Çin'in sokaklarına şahit olmak istiyorsanız MNG turizm Pekin turları sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MNG Turizm Güvencesi ile Pekin Turları

Pekin turları, her ne kadar ilgi çekici olsa da Çin, ülkemize uzak şehirlerden bir tanesidir. Bu sebeple bu tarz turlara katılmak için güvenilir firmalarla iletişime geçmelisiniz. MNG turizm, 23 yıldır turizm sektöründe hizmet vermekte ve edindiği tecrübeler ile müşterilerinin kaliteli, uygun hizmet almasını amaçlamaktadır. Binlerce referansa sahip olan MNG turizm güvencesi ile Pekin'in tarihi ve doğal güzelliklerini hiç endişe duymadan gezebilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Oku