Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Paskalya Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Paskalya Turları

MNG Turizm aracılığı ile en güzel ve tarihi yerlere adım atarak yeni kültürel bilgiler edinebilirsiniz. Neredeyse her türlü tarihi bölgelere turlar düzenleyen MNG turizm, tarihi adaları sevenlere özel olarak paskalya turları da düzenlemektedir. Paskalya adası, belki de tarihin en gizemli adalarından bir tanesidir. Çok büyük bir okyanusun ortasında olan bu gizemli adada hiçbir yerleşim yeri yok. Yerleşim yerlerinin aksine ise adada devasa heykeller yer alıyor. 

Birçok ırkın yaşam alanı olarak gördüğü bu ada, birçok tarihi kalıntıya ev sahipliği yapıyor. Devasa heykeller de bunlardan biri olacak ki bu heykeller, Paskalya adasının en öneml simgelerinden biri haline gelmiş durumda. Sizler de bu gizemli adaya ayak basmak ve tarih boyunca yaşamış olan ırklardan kalan birçok kalıntıya tanıklık olmak istiyorsanız, MNG turizmin düzenlediği paskalya turlarından yararlanabilirsiniz.

MNG Turizm, referansları ve uygun fiyatları ile gezmeyi seven insanlara çok özel fırsatlar sunuyor. Bunlardan birisi de Paskalya turları. Özellikle Yaz aylarında çok revaçta olan bu turlar, kişilerin yeni yerler görmesini sağlıyor. MNG turizm tarafından düzenlenen paskalya turları sayesinde uygun fiyata kaliteli hizmet alma şansını yakalayabilir ve bu sayede hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paskalya Adası Gizemleri

Paskalya adasında devasa heykellerin yanı sıra birçok gizemli tapınak ve totem gibi yerler de bulunuyor. Paskalya adasını bu derece ilgi çekici kılan en önemli etken ise adada yer alan kalıntıların ve tapınakların gizeminin tam olarak çözülememesi. Eğer gizemli adalara karşı ilgi duyuyorsanız MNG turizmin düzenlediği Paskalya turlarından yararlanabilirsiniz.

Dünyanın en gizemli adalarından biri olarak da bilinen Paskalya adasında yatan en büyük sır ise Moai heykelleri olarak da bilinen uzun boylu, devasa heykellerdir. Paskalya adasını ziyaret eden veya etmek isteyen kişilerin ilgisini en çok çeken, en eski tarihsel yapılardan biri olan Moai heykellerinin gizemi hala tam olarak çözülemedi. Eğer bu heykeller hakkında çok şey duyduysanız ve artık sıranın bu heykelleri dünya gözüyle görmeye geldiğini düşünüyorsanız MNG turizmin düzenlediği turlara katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MNG Turizm Güvencesi ile Paskalya Turları

MNG Turizm, 23 yıldan uzun bir süredir sektörde yer almakta ve binlerce referansa sahip olduğu gibi kişilerin birbirinden harika turlara katılarak kaliteli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Uygun fiyatın yanı sıra kaliteli bir hizmet anlayışı sunan MNG turizm ile Dünyanın en çok merak edilen adalarından biri olan Paskalya'yı ziyaret edebilir ve oradaki tarihsel yapıların güzelliğine şahit olabilirsiniz.

Son olarak MNG Turizm, müşterilerine koşulsuz iptal garantisi de sunduğu için satın aldığınız turları daha sonrasında kolayca iptal edebilirsiniz. Paskalya turları, özellikle Yaz aylarında çok revaçta olduğu için şimdiden rezervasyon yaparak indirimlerden faydalanabilir ve gizemlerle dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Daha Fazla Oku