Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Paraguay Turları

23.04.2024 - 23.04.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler


Paraguay Turlar

Paraguay, ya da tam resmi ismi ile Paraguay Cumhuriyeti Amerika kıtasının güneyinde bulunan bir Güney Amerika ülkesidir. Ülkenin kuzeyi ve kuzeydoğusu Brezilya, kuzeybatısı ile Bolivya ile çevrelenmiş vaziyettedir. Denize kıyısı bulunmayan Paraguay, etrafındaki birçok Latin Amerika ülkesi gibi oldukça sıcak bir iklime ve hava şartlarına sahiptir. 

Paraguay Turları ile Nereler Gezilir ?

Denize kıyısı olmayan bir Güney Amerika ülkesi olan Paraguay, özellikle son 10 yıl içinde ciddi anlamda turist ağırlamaya başladı. Bizim gibi seyahat acenteleri tatilcilerin gözbebeği olan bu ülkeye sık sık tur düzenlemekte. Ancak bu turlarda nerelerin gezileceği sizlerin seçimine bağlıdır. Burası ufak bir şehir ya da küçük bir ülke olmadığından gezip görecek çok yer, dolayısı ile çok fazla tur seçeneği vardır.

Paraguay Turları Fiyatları

Egzotik bir Latin Amerika ülkesi olan Paraguay, toprak alanı olarak çok da küçük bir ülke sayılmaz. Durum böyle olunca da şehir turları gibi kesin bir fiyat bilgisi verebilmek oldukça zor. Tur ya da tatil yapmak için birçok bölgesi bulunan bu ülke adına düzenlenecek seyahat planları, bu planların fiyatları tamamen sizlerin spesifik arzularına göre belirlenmektedir. Fiyat belirlenirken sizlerin seçmiş olduğu tur paketinin genel özellikleri, tura başlamak istediğiniz tarih, turu bitirmek istediğiniz tarih, tura başlamak istediğiniz konum ve bitirmek istediğiniz konum, tur boyunca alacağınız hizmetlerin kapsamı gibi faktörler fiyat konusunda asıl belirleyici olan noktalar olacaklardır.

Uygun Fiyata Paraguay Turları

Seyahat acentemiz adına düzenlemiş olduğumuz Paraguay Turları için fiyatlar bazı faktörlere göre değişim gösterebilir. Bu faktörler sizlerin seçmiş olduğu başlangıç ve bitiş noktaları, tur boyunca gezmeyi istediğiniz yerler ve yine tur boyunca alacağınız hizmetin kapsamı olacaktır.
Eğer Paraguay Turları ya da başka turlara katılmak gibi bir arzunuz var ise acentemiz, ya da bizim gibi başka kaliteli seyahat acenteleri ile çalışmak en iyi tercih olacaktır. Bu gibi kaliteli seyahat acenteleri, özellikle dönemsel indirim fırsatları ve erken rezervasyon seçenekleri ile tatilinizi en uygun fiyata yapmanız konusunda sizlere epey yardımcı olur.

Ödeme Seçenekleri

Paraguay Turları adına sunmakta olduğumuz tüm tatil ve seyahat seçeneklerimiz ile ilgili her türlü bilgiye ve konu hakkında detaylara internet adresimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında eğer tercihinizi bizim firmamızdan yana kullandıysanız, satın almış olduğunuz turun kapsamış olduğu başlama ve bitiş noktalarını ve sonrasında tur içi hizmet detaylarını ayarlayabilirsiniz. 
Panama Turları için belirlediğimiz fiyat seçeneklerimiz seyahat edecek  bütün müşterilerimize uygun olması için peşin ya da taksitli olarak ödenebilmektedir. Bunun dışında diğer seyahat seçeneklerimizde de olduğu üzere Paraguay Turlarında da erken rezervasyon siz kullanıcılarımız için çok daha uygun fiyata gelecektir.
Düzenlemiş olduğumuz tüm turlara, indirimli paketlere ve erken rezervasyon dönemleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere internet sitemiz ya da siz ziyaretçilerimiz için 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz telefon ile destek hattımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku