Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Panama Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Panama Turları, tatilcilerin yurt dışı rotalarının başında geliyor

Panama Kanalı ve San Blas  Adaları ile ün kazanmış olan Panama Cumhuriyeti, son yıllarda yurt dışı turlarının en gözde mekanları haline geldi. Türkiye’den de özellikle Panama Adaları’nı görmek için farklı zaman dilimlerinde Panama Turları gerçekleştiriliyor. 

Hava yolu ile gerçekleştirilen Panama Turları yılın hemen her döneminde yapılabiliyor. 

Panama Turları kapsamında gezmeye doyum olmayacak nitelikte bir tatil gerçekleştirmeye hazır olmalısınız. Şehrin hemen her yeri ayrı bir güzellikte olan Panama’da, San Blas Adaları, Santo Domingo Kilisesi, Plaza De Francia Meydanı, Özgürlük Meydanı, San Jose Kilisesi öncelikli görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

Panama Turları kapsamında yapmadan dönmemeniz gereken etkinliklerden biri de, Panama Kanalı gezisi olmalıdır. Burada hem kanaldan geçmek için düzenlenen özel turlara katılabilir hem de Atlas Okyanusu ile Büyük Okyanusu birbirine bağlayan kanaldan geçen devasa gemileri seyredebilirsiniz. Bu kanal, dünyanın önemli deniz ticaret yollarının başında gelmektedir. 

Panama tatiliniz boyunca, sizi etkileyecek en önemli şeylerden biri de bölgenin yemek kültürü olacaktır. Tropikal ve egzotik bitki türleri bakımından oldukça geniş bir mutfağa sahip olan Panama’da, tüm yemeklerde neredeyse az da olsa egzotik meyveler kullanılmaktadır. İlk günlerde size biraz yabancı gelebilecek bu tatlar, zamanla ağzınızda hoş bir his bırakacak ve aradığınız lezzetler arasında yer alacaktır. 

Yıl boyunca farklı zamanlarda gerçekleştirdiği festivaller ile de ün kazanmış olan Panama’da, özellikle 25 Aralık günü gerçekleştirilen ‘El Desfile De Navidad’ festivali sizi kendisine hayran bırakacak. Burada halkın yöresel kıyafetlerini giyerek gerçekleştirdiği festival havası tatilinize ayrı bir güzellik katacak.

Daha Fazla Oku