Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

Padova Turları

26.11.2022 - 26.11.2023 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele

İzmir Çıkışlı İtalya Çizme Rotası Turu - Sun Express HY ile 7 Gece

İzmir Çıkışlı İtalya Çizme Rotası Turu - Sun Express HY ile 7 Gece
İzmir Çıkışlı Padova veya Venedik - Floransa - Roma - Cenova - Milano
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
150 TL Hediye Bonus
150 TL Hediye World Puan
Vade Farksız 3 Taksit

İtalya Çizme Rotası Turu - THY ile 7 Gece

İtalya Çizme Rotası Turu - THY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı Milano - Roma - Bologna - Garda - Napoli - Venedik - Floransa - Siena
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kesin Hareketli
150 TL Hediye Bonus
150 TL Hediye World Puan
Vade Farksız 3 Taksit

Padova Turları

Padova, Kuzey Doğu İtalya'nın Veneto bölgesinde bulunan bir şehirdir. Genellikle Venedik ve Treviso'nun daha büyük metropol bölgesinin bir parçası olarak kabul edilmesine rağmen, Padova turları ile ayrı bir tarihe sahip olan ve Orta Çağ'dan beri önemli bir şehir olan bu kenti görebilir, tarihi yerinde keşfedebilirsiniz. 

Padova, Venedik'in yaklaşık 35 km batısında yer alır. Bu şehir son derece güzeldir ve çok sayıda büyüleyici mimariye, nehri geçen köprülere ve bir zamanlar efsanevi Galileo'ya ev sahipliği yapan önemli Padua Üniversitesi'ni içinde bulundurmaktadır.

Padova Turları ile Keşfedebileceğiniz Yerler

Padova turları ile görebileceğiniz pek çok farklı yer mevcuttur. Bunlardan biri de Sant'Antonio Bazilikası’dır. Bu muazzam, birçok kubbeli bazilika, şüphesiz Padova’nın en önemli özelliğidir ve tarihi eski şehrin merkezinde herkesin görmesi için öne çıkmaktadır.

Tarihi Padova’daki ana meydanlardan biri olan Piazza dei Signori (Signori Meydanı) şehrin merkezi toplanma yerlerinden biri olarak hizmet veriyor ve tarihsel olarak sivil kutlamalar ve turnuvalar düzenlenen bir yerdir.

Padova turları ile görebileceğiniz bir diğer önemli yer, Scrovegni Şapeli’dir. Anıtsal bir kilise olma özelliği taşıyan bu şapel, görkemli iç freskleriyle ünlüdür. 1305 yılında oluşturulan iç mekan, Florence Campanile'nin tasarımından sorumlu olan ünlü Giotto tarafından tasarlanmıştır.

1545 yılında kurulan, halen var olan en eski bahçelerden biri olan ve başlangıçta üniversite öğrencileri için bir öğrenme merkezi olarak hizmet veren Padova botanik bahçesi de Padova turları ile görebileceğiniz önemli yerlerden biridir.

Brenta Kanalı, sahildeki Chioggia arasında, Brenta Nehri'ne döndüğü Padova’ya kadar kilometrelerce uzanan önemli bir kanaldır. 15. yüzyılda oluşturulan kanal, Venedik ve Kuzey İtalya'daki büyük şehirler için ticaret yollarını ve olanaklarını genişletmeyi amaçlamaktaydı. Sizi Padova’dan Venedik'e ve tam tersine götüren bu etkileyici su yolunda tekne gezileri mevcuttur. Padova turları ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Padova Turları Fiyatları

Padova turları fiyatları gidilecek tarihe ve konaklama sayısına göre değişiklik gösterebilir. En avantajlı fiyatlarla bu turlara katılmak için yerinizi erkenden ayırtmanız önemli olacaktır.

MNG Turizm ile katılacağınız Padova Turları en iyi hizmeti en uygun koşullarda almanızı sağlayacak ve gezeceğiniz güzergahlarda en iyi konaklama seçenekleri ile tatilinizi mutlu bir şekilde yaşamanıza neden olacaktır.

Daha Fazla Oku