Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Nice Gemi Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Nice gemi turları 

İnsanlar seyahat için genellikle uçakları tercih etmektedirler. Ancak bazen seyahatini daha uzun bir vakte yayanlar ve seyahatin tadını daha çok çıkarmak isteyenler için gemi turları da düzenlenebilmektedir. İstanbul her yerin geçiş noktasında yer alan merkezi bir şehirdir. Bu şehirden hareket edip dünyanın pek çok yerine giden seyahat turları bulmak mümkündür.  

Bu aşamada MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. Keyifli vakit geçirmek isteyenler ve yeni yerler görmek isteyenler için önemli bir imkân sağlamaktadır. 

Nice gemi turları ile nereye gidilir? 

Nice’ de görmek isteyeceğiniz yerlerden ilki Cours Saleya (Çiçek Pazarı) dır. Old Town bölgesinde yer alan çiçek pazarından yerel halk tarafından yetiştirilmiş çiçek ve meyveleri satın alabilirsiniz. Çiçeklerin her biri rengârenk olup ayrı güzelliklere sahiptir. 

Nice’i tepeden izlemek, kentin harika manzarasını fotoğraflamak istiyorsanız şehrin doğu ucunda yer alan Parc de la Colline du Château tepesine çıkabilirsiniz. Geçmişte sık orman örtüsü ile kaplı olan bu tepede arkeolojik çalışmalar başlamış ve Roma dönemine ait birçok kalıntı keşfedilmiştir. 1706 yılında Fransız ordusu bu tepeyi ele geçirmiş.  

Cimiez Manastırı’da görülmeye değer yerlerden bir diğeridir. 11.Yüzylda inşa edilen yapı 16. Yüzyılda manastıra dönüştürülmüştür. Şapel bölümü 17. Yüzyılda inşa edilen yapı tam bir manastır görünümüne ancak bu dönemlerde kavuşabilmiştir. Manastırı ziyaret ettiğinizde içerisinde eski dönem eserlerinin sergilendiği küçük bir müzenin yer aldığını göreceksiniz. Cimiez Arkeoloji Müzesi, Cimiez Manastırı, Excelsior Regina Sarayı, Matisse Müzesi, Volrose Kalesi aynı mahallede ziyaret edebileceğiniz yerlerden sadece birkaçıdır. 

Son olarak Nice katedrali, Barok mimarisinin şehirdeki en güzel örneklerinden birisidir. Yapımına 1650 yılında başlanan katedral ancak 1699 yılında tamamlanabilmiştir.  

Nice gemi turları fiyatları 

Nice gemi turları, MNG turizm aracılığıyla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerine sunmaya devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı Nice gemi turları 

Uygun fiyatlı Nice gemi turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamız sahip olduğu sektör hakimiyeti sayesinde, detaylı gezi imkanını uygun fiyatlarla sizlere sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.  

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; pek çok iletişim kanalı aracılığıyla bizlerden destek alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku