Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

New York Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Miami - Orlando - New York Turu THY ile 7 Gece

Miami - Orlando - New York Turu THY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 13.07.2024 Amerika Turları Tur Kodu: DAL100 Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler Diğer 8 Tur Tarihi
27.07.202410.08.202424.08.202407.09.202421.09.202406.10.202416.11.202428.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elegant New York - Orlando - Miami Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elegant New York - Orlando - Miami Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 04.08.2024 Amerika Turları Tur Kodu: AVW114 Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
18.08.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

New York Turları

Amerika’nın en önemli şehirlerinden biri olan New York’ta güzel bir tatil yapmak ve harika anılar biriktirmek için yurtdışı turlar içerisinde yer alan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Sevdikleriniz ile güzel anlar yaşayabileceğiniz New York turu ve Avrupa Turu gibi yoğun olarak ilgi gören tur paketlerimiz sizlere birçok farklı seçenekler ile sunulmaktadır. En iyi ve en uygun tatil fırsatlarından yararlanmak için firmamızın sitesinde yer alan yurtdışı tur paketlerini inceleyebilirsiniz. 

Sadece Amerika için değil, dünya için önemli şehirlerin başında gelen New York; dünyanın etkinlikler, kültür-sanat ve alışveriş bakımından en hareketli noktasıdır. Dünyada yerleşik nüfusunun onlarca katı turist ağırlayan başka bir şehir daha bulunmaz.

Rüyalar ülkesinde en iyi tatil deneyimini yaşayabilme k için siz de şimdi Amerika Turları kapsamında New York Turuna katılabilirsiniz.

New York Turları ile Gezilecek Yerler

  • Özgürlük Heykeli (Statue of Liberty)
  • Empire State Binası
  • Rockefeller Center Top of the Rock
  • Brooklyn Köprüsü
  • Times Square
  • Central Park
  • Metropolitan Sanat Müzesi (Metropolitan Museum of Art)
  • Grand Central Terminali
  • Amerikan Doğa Tarihi Müzesi (American Museum of Natural History)
  • Chinatown (Çin Mahallesi)

Yukarı Bakın

New York özellikle sahip olduğu gökdelenler ile bir ün kazanmıştır. Aynı zamanda Her dönem Amerika Birleşik Devletleri için önemli bir şehir olmuştur. Günümüzde de bu önemini devam ettirmektedir. Toplamda 5 ayrı bölgeden oluşmaktadır. 5 bölgeden herhangi birinde yaşamanız, yaşam standartlarınız hakkında bilgi verici olmaktadır. Beş bölgenin de birbirinden farklı bir kültürü ve yaşam tarzı bulunmaktadır. 

Kültür – Sanat ve Tarihi Mekanlar

Avrupa kentleri kadar derin bir tarihi olmasa da, tarihi dönemler boyunca New York bölgesinde farklı kültürler ve etnik gruplar yaşam sürmüştür. Günümüzde de bu durum hala devamlılığını korumaktadır. Geçmişinde çok fazla göç aldığı için bugün kültüründe bunların yansımaları görülmektedir. 

En iyi Koşullarla New York Turları

New York turu veya New York tatili yapmak istiyorsanız, firmamızın sizlere sunduğu yurtdışı tur paketlerini inceleyebilirsiniz. Sevdikleriniz ile beraber eğlenebileceğiniz keyifli anlar geçirebileceğiniz bir yer istiyorsanız, New York aradığınız yer olacaktır. Seçeceğiniz turlar ile farklı lokasyonlara ulaşabilir ve tatilinizi zenginleştirebilirsiniz. 

New York Çoğunlukla yaz dönemlerinde turistleri ağırlamaktadır demek doğru olmaz. Zira şehir bir ok alanda farklı etkinliklerin söz konusu olduğu bir merkezdir ki, örneğin Birleşmiş Milletler, Dünya Ticaret merkez gibi yapıların varlığı nedeniyle kış mevsiminde havanın soğuk olması dahi şehir turizmini etkilemez. Tabii Noel gibi özel zamanlarda düzenlenen etkinlik ve kutlamalardan dolayı tekrar yoğunluk yaşanmaktadır. 

Yeme - İçme

New York mutfağında çok fazla bölgenin kültürünü yansıtan bir lezzet bulunmamaktadır. Daha çok hızlı yemek alışkanlıkları burada hakimdir bu nedenle fast food zincirlerini burada fazlasıyla görebilirsiniz. Aynı zamanda farklı noktalardan gelen göçmenler nedeniyle net bir yemek kültürü oluşmamaktadır. Ancak şehir içinde neredeyse tüm dünya mutfaklarına ulaşabileceğiniz farklı restoranları rahat bir şekilde bulabilirsiniz. 

New York üzerinde farklı etnik grupların kültürlerinin etkisi görülmektedir. Bu nedenle belirli bir kültür anlayışı burada bulunmamaktadır. Yemek kültürü de bu bakımdan oldukça eşitlidir.

Alışveriş ve etkinlikler

New York şehri, sınırsız bir eğlence hayatına sahiptir. Akşam saatleri olduğunda başlayan eğlenceler, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir. Dünyaca ünlü eğlence mekanları da burada bulunmaktadır. Aynı zamanda canlı müzik ile sadece içkinizi yudumlayabileceğiniz mekanlarda bulunmaktadır. Dünya üzerinde en fazla eğlence mekanı bulunan şehirler arasındadır. Eğlence kültürü ile Avrupa gece hayatı anlayışından oldukça farklıdır. 

New York’a Ulaşabileceğiniz Turlar

New York Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; siz değerli misafirlerimize keyifli bir tatil için 365 gün boyunca en uygun fiyatları sunar. Misafir memnuniyeti önceliğimiz olduğumuz için kaliteli tesislerde sunulacak hizmetlerimizin tamamı en detaylı şekilde planlanarak sizlere sunulur. New York turu fiyatları için araştırmanızı yaparken, sizlere sunduğumuz taksitli ödeme seçeneklerini de içeren fiyatlarımızı mutlaka incelemenizi ve kararınızı öyle vermenizi öneririz. 

Cebinizi zorlamadan, keyifli bir tatil yapabilmeniz için ucuz paket turlar size arz edilir. Sitemizden New York turları için erken rezervasyon yaptırabilir, uygun fiyatlı yurt dışı tur seçeneklerinizden dilediğinizi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Daha Fazla Oku