Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Nessebar Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Nessebar turları 

İnsanlar farklı yerlerdeki güzellikleri, tarihi yapıları, gittikleri yerin en bilinen mekanlarını görmek isterler. Nessebar’a yapılan turlar da yılın herhangi bir döneminde katılabileceğiniz aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkar. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür.  

Nessebar turları ile nereye gidilir? 

Aslında Antik yarımada başlı başına gezilip görülmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Her yapı, her taş, ziyaret ettiğiniz her mağazanın tarihi bir değeri bulunmaktadır. Ama içlerinden önemli olup  görülmesi gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. 

Yel Değirmenleri: Şehre ilk girişte hemen sağ tarafınız yer almaktadır. 

Nessebar Kiliseleri: Nessebar’daki kiliseler Roma imparatorluğunun 313 yılında Hristiyanların resmi dini olarak kabul edildikten sonra inşa edilmiştir. Hristiyanlık tarihinin ilk bazilikalarının burada inanıldığından şehir Hristiyanlar açısından da önem teşkil etmektedir. 

Hristos Pantokrator Kilisesi: XIII-XIV yüzyılda inşa edilmiş olan kilise mimarisinin en etkileyici ve en iyi korunmuş orta çağ kiliselerinden birisidir. Kilise 16 x 6.90 metredir.  

Saint Sofia (Hagia Sofia) Kilisesi: Kilisenin 5 veya 6. yüzyılın başlarında inşa edildiği düşünülmektedir. Kilisenin şu an ki görünümü 9.yüzyıldan sonrasına aittir. Kilise 26 metre uzunluğa ve 13 m bir genişliğe sahiptir. Günümüze kadar sadece kilisenin duvarları ve sütunları ulaşmıştır.  

Saint Paraskevi Kilisesi: Kilise Bulgaristan Çarı Ivan Alexander (1331-1371) zamanında yapıldığı kabul edilmektedir. Kilise bugün sanat galerisi olarak ziyarete açıktır.  

Etnoğrafya Müzesi- Moskoyani Evi: Zengin bir Yunan tüccar tarafından 1840 yılında inşa edilen, Etnoğrafya diğer adıyla Moskoyani evi iki katlıdır. Binanın 2.katı ahşaptan yapılmıştır. Evin ortasında yıldızlarla süslü ahşap tavan dikkat çeker. 

Nessebar turları fiyatları 

Nessebar turları, sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulmaktadır. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerimize sunuyoruz. 

Uygun fiyatlı Nessebar turları 

Uygun fiyatlı Nessebar turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu alan bilgisi sayesinde gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda güveniniz bizim için en önemli önceliğimizdir. Her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmakta ve tüm gücümüzü bu konuda harcamaktayız. 

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir aşamasında sorularınız varsa ulaşabilirsiniz. Ayrıca her kanaldan müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olmaktayız.

Daha Fazla Oku