Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Moldova Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Moldova Turları

Moldova Cumhuriyeti ya da kısaca Moldova, Doğu Avrupa'da yer alan, başkenti Kişinev olan bir Slav ülkesidir. 1991 yılında Sovyetler Birliği'nin dağılması üzerine bağımsızlığını kazanan ülkelerden biridir. Konum olarak Ukrayna ve Romanya ülkelerinin aralarında kalır. İçerisinden Prut ve Dinyester isimlerinde iki nehir geçen bu ülke uzun yıllardır turistler ve gezginler tarafından yoğun bir ilgi görür.

Moldova Turları ile Nereler Gezilir?

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye'ye hem çok turist gönderen hem de Türkiye'den çok fazla turist ağırlayan ülkelerin başında gelenlerden biri Moldova... Oldukça ferah ve güzel bir ülke olan Moldova için düzenlenen turlarda gezilecek bölgeler siz müşterilerimiz tarafından belirlenir. Burası bir ülke olduğundan ve geniş bir toprak alanını kapsadığından, buna ek olarak gezilecek çok fazla bölgesi olduğundan burada seçim her turumuzda olduğu gibi siz müşterilerimize bırakılmıştır.

Moldova Turları Fiyatları

Moldova turları için belirlenen fiyatlar konusunda kesin bir rakam vererek konuşmak oldukça zordur. Sonuçta burası bir şehir, bir ada ya da bir kasaba değil kocaman bir ülkedir. Dolayısı ile turların kapsadığı bölgeler son derece değişebilirdir. Burada turlar adına fiyat belirleyici olan siz müşterilerimizin tercihleri olacaktır. Seyahatinize başlamak ve bitirmek istediğiniz tarih, turun hangi bölgeleri kapsadığı ve tur kapsamında aldığınız hizmet bu fiyatı belirlemek konusunda en önemli faktörler olacaklardır.

Uygun Fiyata Moldova Turları

Moldova ülkesine düzenlenen turlardan uygun fiyatlara faydalanabilmek pek tabi siz müşterilerimiz için mümkündür. Bu fırsatlardan ve indirimli kampanyalardan faydalanmak için yapmanız gereken şey ise çok basittir. Bizim ya da başka bir seyahat acentesinin internet sitesi üzerinden indirim dönemlerini görüntüleyebilirsiniz. Burada önemli olan kaliteli ve güvenilir olan bir seyahat acentesi seçmektir, tecrübeli seyahat acenteleri bu konuda sizler için çok daha iyi seçenekler olacaklardır.
Yine firmamız ya da başka seyahat acenteleri üzerinden tatiliniz için erken rezervasyon yaptırmak hem sizler hem de bütçeniz için çok daha az zorlayıcı olacaktır. Erken rezervasyon yaptırmak için internet sitemiz ya da destek hattımız üzerinden bizlere ulaşabilir, dilediğiniz tur hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Moldova Turları paketleri için sunmuş olduğumuz bütün tur opsiyonlarımız ile alakalı detaylı bilgilere web adresimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sonrasında eğer tercih ederseniz bu turun kapsamakta olduğu başlama ve bitiş konumlarını ve tur içi hizmet detaylarını seçebilirsiniz. 
Moldova Turlarının tüm müşterilerimiz için karşılanabilir olması adına ödeme peşin ya da taksitli olarak yapılabilmektedir. Bunun dışında diğer tur seçeneklerimizde de olduğu gibi Moldova Turlarında da erken rezervasyon ve dönemsel fırsat seçenekleri ile gerçekten uygun fiyatlara güzel bir tatil yapma şansınız bulunur.
Moldova Turları için erken rezervasyon yapmak sizler için çok daha ucuz fiyatlara mal olacaktır. Bunun yanında taksitli ödeme seçenekleri ile kendinizi ve bütçenizi çok zorlamadan bir sonraki tatil dönemine kadar ödeme yapma fırsatınız vardır. Ayrıca tüm sorularınız ve merak ettikleriniz noktalarda siz müşterilerimize 7/24 çevrimiçi destek sağlamaktayız.

Daha Fazla Oku