Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Moğolistan Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Moğolistan Turları

Türkiye ile de tarihsel anlamda derin bağları bulunan, dünyanın toprak alanı anlamında en büyük ülkelerinden biri olan Moğolistan Asya kıtasında yer alan ve ''Mavi Göklerin Ülkesi'' olarak da bilinen bir ülkedir. E tabi bu kadar büyük ve tarihi olarak dünyaya derin izler bırakmış bir ülkeden bekleneceği gibi Moğolistan'da gezmek için birçok mekan bulunur.

Moğolistan Turları ile Nereler Gezilir

Moğolistan Turları ile gezilecek olan bölgeler siz müşterimizin belirlediği ve katılım gösterdiği tura göre değişiklik göstermektedir. Bu bir şehir turu olmadığından ve Moğolistan çok büyük bir toprak alanına sahip olduğundan ülkeye birden fazla bölgeyi içeren tur seçenekleri düzenlenmiştir. Bu seçeneklerin hemen hepsinde ülke tarihine ait çok önemli müzeler ve arkeolojik kalıntılar gibi eserler gezilir ve tur katılımcıları bu eserler hakkında kapsamlı olarak bilgilendirilir.
Bu eserleri içeren müzelere bir örnek vermek gerekirse Ulan Batur Şehir Müzesi bunun için iyi bir seçenek olacaktır. 1900'lü yıllara kadar hükümet binası olarak kullanılan Ulan Batur Şehir Müzesi, 1912 yılında tamamen müzeye çevrilmiş ve kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. O yıllardan beri müze büyük ilgi görmüş ve turistler tarafından sıkça ziyaret edilmiştir.

Moğolistan Turları Fiyatları

Moğolistan ülkesine düzenlenen tur paketleri için fiyatlar siz müşterilerimizin spesifik istekleri ve arzularına göre oldukça değişim gösterebilmektedir. Burada belirlenecek olan rakama karar veren siz müşterilerimizin belirlediği başlangıç, bitiş noktaları, hangi tarihler içerisinde nerede kalmak istediğiniz ve turunuzda almak istediğiniz hizmetlerin kapsamı olacaktır.

Uygun Fiyatlı Moğolistan Turları

Kaliteli ve güvenilir seyahat acenteleri müşterileri için özel, dönemsel indirim kampanyaları ve avantajlı tur paket seçenekleri sunabilir. Biz de siz müşterilerimiz için dönemsel bazda kampanyalı turlar düzenleyerek sizler için bu gezileri daha ulaşılabilir kılmak için elimizden geleni yapıyoruz. İndirim dönemlerini ve avantajlı fırsat seçeneklerini kaçırmamak için yapmanız gereken tek şey internet sitemiz üzerinden bizi takip etmek ve duyurularımızı kaçırmamak.

Ödeme Seçenekleri

Moğolistan Turları adına düzenlemekte olduğumuz bütün tur paketi seçeneklerimize ve kampanyalarımıza, turlar ile ilgili bilgilere ve detaylara resmi internet adresimiz aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  İnternet sitemizin arayüz yönlendirmeleri ile katılım göstermek istediğiniz tur paketinin kapsadığı bölgeleri belirleyebilir, daha sonrasında tur içi hizmet seçeneklerini planlayabilirsiniz. Moğolistan Turları'nı içeren ödeme politikaları tura katılım göstermeyi arzulayan bütün müşterilerimize uygun olması hedefi ile peşin ya da taksitli olarak yapılabilmektedir. Diğer tur seçeneklerinde de olduğu gibi Moğolistan Turlarında da erken rezervasyon ve dönemsel olan özel kampanyalarımız ile siz müşterilerimize daha mütavazı seçenekler sunmaya devam ediyoruz.
Bunun gibi tüm tur paket detaylarımızı ve çok daha fazlasını web adresimiz üzerinden ya da siz müşterilerimiz için 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz destek hattımız üzerinden rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku