Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Minsk Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Minsk Turları

Belarus ülkesinin başkenti olan ve aşağı yukarı 400 km karelik bir alana sahip olan Minsk şehri, son hesaplamalara göre 2 milyon kişilik bir nüfusa sahiptir. Oldukça düzenli ve kurallara uygun olan bu şehir tarihi kalıntılar ve müzelerinin yanında sokakları ve caddeleri ile bile sizlere huzurlu bir enerji verebilir.

Minsk Turları ile Nereler Gezilir?

Minsk şehrinde gezmek için birçok müze, meydan ve park benzeri yapı bulunur. Konumu açısından gelende soğuk olan bu şehir özellikle Zafer Meydanı ile bir anda içinizi ısıtabilir. Özgürlük Meydanı ve Trinity Banliyösü gibi enteresan mimari yapılara da ev sahipliği yapan bu şehir sizlere eğlenceli sürprizler de yapabilir.
Tabi Minsk'e gitmişken şehrin ünlü müzelerini ve tarihi kiliselerini de gezmeden olmaz. Bu kiliselerden en ünlüsü olan Aziz Simon ve Helena Kilisesi Zafer Meydanı bölgesinde bulunur ve 1905 - 1910 yılları arasında inşa edilmiştir. Minsk şehrinin ünlü müzeleri arasında ise genellikle İkinci Dünya Savaşı parçalarını sergileyen Büyük Vatanseverlik Savaşı Müzesi en başta gelenleridir. Savaşı ve etkilerini o dönem çok derinden yaşamış olan Belarus ülkesi ve Minsk şehri bu etkileri çok vurucu bir şekilde müzesinde meraklıları ile buluşturur.

Minsk Turları Fiyatları

Minsk Turları için firmamız tarafından belirlenecek olan fiyatlar, diğer kaliteli seyahat acentelerinde de olduğu gibi siz müşterilerimizin istek ve arzularına göre belirlenecektir. Seçmiş olduğunuz turun başlangıç ve bitiş noktaları, kapsadığı hizmetler ve kalmak istediğiniz tarihler belirlenecek fiyat üzerinde etkili rol oynayan faktörlerdir. Birçok tur paketimizde olduğu gibi Minsk Turları paketlerinde de erken rezervasyon indirimleri ve taksitli ödeme seçenekleri gibi fırsatlar bulunur.

Uygun Fiyatlı Minsk Turları

Uygun fiyatlı Minsk turları ve diğer turlarımız için ayrıcalıklı indirimlerden ve dönemsel avantaj fırsatlarından yararlanmak için web sitemizi takipte kalabilir ve en güncel kampanyalardan zamanında faydalanabilirsiniz. Firmamız da diğer seyahat acenteleri gibi seçmiş olduğunuz tura göre dönemsel indirim fırsatları sağlayabilmektedir. Bu fırsatlar dönem dönem olup bu dönemlerde internet sitemiz üzerinden duyurulmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Minsk Turları adına şehre düzenlemiş olduğumuz tüm tur paketi alternatiflerimize ve kampanyalarımız ile ilgili bilgilere resmi internet adresimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.  İnternet sitemizin yönlendirmeleri ile katılım göstermek istediğiniz turun kapsadığı noktaları seçebilir, daha sonrasında tur içi hizmet seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Minsk Turları'nı içeren fiyatlandırma politikaları tura katılmak isteyen tüm müşterilerimize uygun olması amacı ile peşin ya da taksitli olarak seçilebilmektedir. Diğer tur seçeneklerinde olduğu gibi Minsk Turlarında da erken rezervasyon ve dönemsel olan özel kampanyalar ile siz müşterilerimize daha uygun seçenekler sunmaya devam ediyoruz.
Bu gibi tüm tur paket detaylarımızı ve çok daha fazlasını internet sitemiz üzerinden ya da siz müşterilerimiz için 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz destek hattımız üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Oku