Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Masai Mara Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Masai Mara Turları

Masai Mara turları ile büyüleyici bir dünyaya adım atmaya hazır mısınız? Anlamı halk dilinde benekli bölge olan Masai Mara, uçsuz bucaksız savana içerisinde yer alan kısa boylu yuvarlak ağaçlardan dolayı bu adı almıştır. Tanzaya ülke sınırları içerisinde bulunan Serengeti Ulusal Parkı’nı da kapsayan Masai Mara, aslında Kenya’nın en geniş bölgesidir. Belki daha önce defalarca belgesellerde gördüğünüz aslanlar, çitalar, leoparlar ve zebralar gibi hayvanların yaşadığı bu bölgeyi gezip görebileceğiniz eşsiz bir tur deneyimi sizleri bekliyor. Masai Mara turları kapsamında bu vahşi hayvanların yaşadığı bölgeyi özel arazi araçlarıyla da gezebilirken balon turları da gerçekleşmektedir. Hayatınız boyunca unutamayacağınız anılara sahip olabileceğiniz Masai Mara turları ile  eşi benzeri olmayan bir tur deneyimi yaşayabileceksiniz. Masai Mara’nın bir diğer anlamı da Masailerin Arazisi demektir. Masailer, sıcak kanlı insanlar olarak tanınırlar ve Masai Mara turları kapsamında Masailerin yaşadığın köyleri de ziyaret edebilirsiniz. Sığırları YağmurTanrısı Ngai’nin kendilerine hediye ettiklerine inandıkları için tüm sığıları kutsal kabul etmektedirler. Masailer de poligami hakimdir ve eş sayıları sahip oldukları hayvan sayısı ile orantılı olarak belirlenmektedir. 500 sığırı olan birisinin 5 eşe sahip olma hakkı varken 100 sığırı olan bir erkeğin 1 eşe sahip olma hakkı vardır. Vahşi doğanın içerisinde yaşayan ve medeniyetten uzak bir toplum olarak hala yaşamlarını sürdüren Masaileri, tur kapsamında ziyaret edebilirsiniz. 

Masai Mara Turları ile Nereler Gezilir?

Masai Mara turları ile uçsuz bucaksız savana üzerinde vahşi hayvanları görebileceğiniz bir tura katılabilirsiniz. Ulusal parkı ziyaret ederek, bu zamana kadar belgesellerde gördüğünüz bütün hayvanları yakından ve doğal yaşam alanlarında görme şansını yakalayacaksınız. Masai Mara turları ile çıkacağınız safari gezilerinde sayısız fotoğraflar çekebilirsiniz. Masai Mara turları kapsamında Masaileri yaşadıkları köylerde ziyaret etme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Masai Mara Tur Fiyatları

Masai Mara tur fiyatları farklı fiyat oranları ile karşınıza çıkabilmektedir. Masai Mara tur fiyatları için sayfamızda yer alan tur programlarını inceleyebilir ve tur fiyatları hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra çağrı merkezimizi de arayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Uygun Masai Mara Turları

En uygun Masai Mara turları için yılın belli dönemlerinde düzenlenen kampanya ve fırsatlardan yararlanarak çok cazip fiyat teklifleriyle rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek indirim oranlarından yararlanmak için kampanyaları takip edebilmek adına eposta adresiniz ile ebültenimize kayıt olabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Satın almak istediğiniz Masai Mara turları için kredi kartınız ya da banka kartınız ile online ödeme sistemimiz üzerinden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. AmericanExpress, Visa, Mastercard ya da Troy kartlarından birine sahipseniz online ödeme sistemimiz aracılığı ile güvenilir şekilde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizi arayabilir ya da satış ofislerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku