Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Mançurya Turları

15.06.2024 - 15.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Mançurya turları 

Tatiller şüphesiz en sevdiğimiz aktiviteler olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek ailecek gittiğimiz gerekse baş başa çıkılan tatiller uzun çalışma hayatından sıkılan insanların ilk dinlenme yerleri olarak karşımıza çıkar. İnsanlar bu çalışma hayatının temposunda tatillerinin iyi organize edilmiş olmasını isterler. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. 

Mançurya turları ile nereye gidilir? 

Batısında İç Moğolistan, güneyinde Çin, kuzeyinde Doğu Sibirya, güneydoğusunda Kore bulunur. Amur Nehri kuzeyinde, Sarıdeniz güneyinde bulunmaktadır. En önemli bölümü Güney Mançurya'dır. Güney Mançurya büyük bozkırlar ile kaplıdır. Mançurya, Doğu Asya'da bir bölgedir. Pek çok devlete ev sahipliği yapan şehir pek çok ülkeye de sınır komşusu olması sebebiyle gezmek ve kültürlerin izlerini görmek isteyenler için bir uğrak noktası olmuştur.  

Pek çok ülkeye sınır komşusu olması ve ülkenin pek çok devlete ev sahipliği yapması köklü kalıntıları da içerisinde barındırdığını bizlere gösterir. Ülke pek çok kültürün etnik unsurlarını kendi içerisinde barındırır. Tarihi ve kültürel yerlere merakı olan ve tarihi araştırma ve kazılarda bulunan pek çok araştırmacı ve tarih meraklısının ziyaret etmek istediği bir yer olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda doğal güzellikleri denizleri, ormanları ve diğer pek çok sahip olduğu güzellikle insanların görmek isteyeceği bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda orada yaşayan insanların samimiyeti ve içtenliği sizleri eskilere götürmekle birlikte eski zamanlar ve yöresel lezzetler gözlerinizin önüne gelir. Gittiğiniz için pişman olmayacağınız bir şehirdir Mançurya. 

Mançurya turları fiyatları 

Mançurya turları, MNG turizm aracılığıyla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. Bu alanda her zaman iyi olmak adına her konuda titizlikle çalışan firmamız her konuda sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerine sunmaya devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı Mançurya turları 

Uygun fiyatlı Mançurya turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Tatillerin verimli ve güzel geçmesi için size her türlü imkânı sağlar. MNG turizm sahip olduğu sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla sizlere sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.  

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; pek çok iletişim kanalı aracılığıyla bizlerden destek alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku