Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Malatya Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Malatya turları 

Boş zamanları değerlendirmenin yollarından biri tatile çıkmaktır. Tatiller uzun ve yorucu bir çalışma hayatından sıkılan insanların ilk dinlenme yerleri olarak karşımıza çıkar. İnsanlar bu çalışma hayatının temposunda tatillerinin iyi organize edilmiş olmasını isterler. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür.  

Malatya turları ile nereye gidilir? 

Malatya içerisinde gezilecek pek çok tarihi ve kültürel yerleri barındırması sebebiyle kimsenin görmeden gitmek istemeyeceği bir yerdir. Orada görmek isteyeceğiniz mekanları şu şekilde sıralamak mümkündür.  

Malatya müzesi görmek isteyeceğiniz mekanlardan ilkidir. 1971 yılında İnönü Parkı’nda bulunan bina müzeye çevrilmiştir. Ardından 1979 yılında ise Kernek Meydanı’ndaki yeni binasında faaliyete girmiştir. İçerisinde toplamda 15 binden fazla eserin sergilendiği Malatya Müzesi’nde Neolitik, Kalkolitik, Tun, Hitit, Urartu, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait eserler barınmaktadır. Diğer bir yer Fotoğraf Makinesi Müzesidir. Avrupa ve Asya’nın en büyük Fotoğraf Makinesi Müzesi olarak nitelendirilen bu müzede, yaklaşık 2 bin adet tarihte kullanılan ilk fotoğraf makinesi gibi önemli parçalar yer almaktadır. Aralarında; güvercinlere takılan casus kameraları, saat içine saklanmış fotoğraf makineleri, belli sayıda üretilen altın makineler bulunan müzede ilk projektör örnekleri de bulunuyor. Diğer bir yer ise Günpınar şelalesidir. Malatya’nın Darende ilçesinde konumlanan Günpınar Şelalesi, Türkiye’nin 243.tabiat parkı olma niteliğini taşımaktadır. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında görülmesi gereken bir doğa harikasına ev sahipliği yapan şelale, ilçeye 5 kilometre uzaklıkta yer alır. Arapgir Kozluk Çayı Kanyonu da bölgede yer alan pek çok kanyondan biridir. Arapgir ilçesinin sınırları içerisinde yer alan kanyon Kozluk Çayı üzerinde bulunan Çiğnir Köprüsü’nden başlayarak, Arapgir-Kemaliye karayolunun yakınındaki eski köprü sınırlarında son bulmaktadır.  

Malatya turları fiyatları 

Malatya turları, MNG turizm aracılığıyla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerine sunmaya devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı Malatya turları 

Uygun fiyatlı Malatya turları MNG Turizm tarafından sizlere sunulur. Firmamız sahip olduğu sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını uygun fiyatlarla sizlere sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.  

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; pek çok iletişim kanalı aracılığıyla bizlerden destek alabilirsiniz. Unutmayın her şeyi sizlere daha iyi hizmet sunmak için yapıyoruz.

Daha Fazla Oku