Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Magosa Kültür Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Magosa kültür turları 

Tatiller şüphesiz en sevdiğimiz aktiviteler olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek ailecek gittiğimiz gerekse baş başa çıkılan tatiller uazun çalışma hayatından sıkılan insanların ilk dinlenme yerleri olarak karşımıza çıkar. İnsanlar bu çalışma hayatının temposunda tatillerinin iyi organize edilmiş olmasını isterler. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür.  

Magosa kültür turları ile nereye gidilir? 

Magosa hem ülkemize yakınlığı hem de gezilecek pek çok tarihi ve kültürel yerleri içerisinde bulundurması sebebiyle kimsenin görmeden gitmek istemeyeceği bir yerdir. Orada görmek isteyeceğiniz mekanları şu şekilde sıralamak mümkündür. 

1-St. Nicholas Katedrali 
Kralların taç giyme törenlerine en sahipliği yapan Kuzey Kıbrıs’ın en gotik yapısı sonraları Osmanlıların eline geçince cami haline getirilmiş ve ibadete açılmıştır. 

2-Salamis Antik Kenti 
Kalıntıların tamamı Roma dönemine ait olmakla birlikte arkeolojiye meraklıları oldukça ilgi çekici manzaralarıyla beklemektedir. 

3-Namık Kemal Zindan Müzesi 
‘’Vatan yahut Silistre’’ oyununu yazdığı için Gazi Magosa bölgesinde bu zindanda tutulan Namık Kemal’in 38 ay boyunca kaldığı bölge ve eserleri hakkında bilgi veren müze burada yer almaktadır. 

4-Othello Kalesi 
12. Yüzyılda limanı tamamen savunmak için kurulan kale, koruduğu kara kapısı ve deniz kapısıyla şehrin ana girişlerinden biridir.  

5-Maraş Bölgesi 
1974 yıllarında önemli bir tatil beldesi olan Maraş, Kıbrıs Harekâtı zamanında TSK tarafından ele geçirilmiş durumda ve eski ününü kaybetmiş.  

6-Canbulat Müzesi 
1570 yılında Magosa’yı kuşatan Osmanlı ordusunda yer alan Kilis Sancak Beyi Canbulat Bey, fetih sırasında şehit düştüğünde asıl adı Arsenal Tabyası olan konumda öldüğü düşünülmüş ve bugün Canbulat Müzesi olarak arkeolojik eserleri sergilenmektedir.  

Magosa kültür turları fiyatları 

Magosa kültür turları, MNG turizm aracılığıyla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerine sunmaya devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı Magosa kültür turları 

Uygun fiyatlı Magosa kültür turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamız sahip olduğu sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla sizlere sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.  

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; pek çok iletişim kanalı aracılığıyla bizlerden destek alabilirsiniz. Unutmayın her şeyi sizlere daha iyi hizmet sunmak için yapıyoruz.

Daha Fazla Oku