Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Machu Picchu Turları

16.06.2024 - 16.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Machu Picchu Turları

Peru’da bulunan Machu Picchu dünyanın yedi harikasından birisi olması sebebiyle dünya genelinde çok sayıda insan tarafından görülmek istenmektedir. Machu Picchu’yu ziyaret edip oradaki doğal güzellikleri gezmek , dünyanın yedi harikasından birisi olması nedenini anlamak isteyen kişiler belirli tur firmaları tarafından sağlanan turlar ile bölgeye gelmektedir. Dünya harikalarını merak eden kişiler bu bölgelere çeşitli gezi faaliyetleri düzenleyerek bu bölgeler üzerindeki meraklarını gidermek istemektedirler. Bu kişiler bu tarz bölgelere günübirlik veya o bölgedeki konaklama bölgelerinde konaklayacak uzun ziyaretler yapmaktadırlar. Günübirlik turlar ile bu bölgeleri ziyaret edip bu bölgedeki çeşitli kültürel faaliyetlere katılmak isteyen kişiler bu bölgelere yapılan günübirlik turları tercih etmektedirler. Günübirlik turlar bölgedeki çeşitli tarihi bölgeleri gezip görerek bu bölgeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için de büyük önem ifade etmektedir. Machu Picchu günübirlik turları ile bu bölgeye gelen kişiler bu bölgede konaklama ihtiyacı duymadan tur firmasının belirlediği gezi programlarına katılıp bölgedeki çeşitli tarihi, kültürel çok sayıda gezi alanı hakkında uzman tur rehberleri eşliğinde hem gezi yapabilir hem de bu alanlar ile ilgili doğru bilgileri işinde uzman kişiler tarafından öğrenebilirler. Bölgedeki yöresel yemekleri tatmak isteyen kişiler de yine aynı şekilde bu bölgelere yapılan günübirlik turlara katılım göstererek isteklerini karşılamaya çalışmaktadırlar.

Bölgede konaklama yapmak isteyen, bölgeye uzak alanlardan ziyarete gelmiş olan kişiler ise tur firmaları tarafından belirlenen konaklama tesislerinde kalmaktadırlar. Yatılı turlara katılan bu kişiler bölgede kaldıkları süre içerisinde tur firmaları tarafından belirlenen programa uyarak bölgede gezilmesi gereken yerleri gezer ve bu gezi alanları hakkında bilgi alırlar. Ayrıca bölgede uzun süre kalan kişiler bölgenin yerel halkı ile tanışma fırsatı bulur ve bölgenin kültürel özellikleri hakkında da fikir sahibi olurlar.

Ülkemizden bu bölgeye düzenlenen turlar bulunmaktadır. Bu turlar kişilerin isteklerine ve imkanlarına göre seçtikleri, tur firmalarının belirlediği özelliklerde olmaktadırlar. Çeşitli fiyatlarda çeşitli tur imkanları sağlayan tur firmaları, kişilerin imkanlarına göre farklı kategoride planlanan turlar yapmaktadırlar. Tura katılım gösteren kişiler, tur firmaları tarafından belirlenen kalkış noktasından tur firmasının belirlediği ulaşım araçları ile tur bölgesine gitmek üzere yola çıkarlar. Yolculuklarını tamamlayan kişiler yine tur firması tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalırlar. Daha önceden belirlenen tur programına uyum sağlayan tur katılımcıları bu program içeriklerine göre çeşitli bölgelere geziler yapmaktadırlar. Tur amaçlarına göre turu planlayan , tatil yapmak veya gezilere katılmak isteyen kişiler tur için belirledikleri sürenin dolması ve yapılması gereken aktiviteleri yapmaları sonucu turu tamamlarlar ve yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile evlerine dönmek üzere yola çıkarlar. Turu tamamlayan kişiler tur imkanlarını doğru değerlendirerek bölge hakkında çeşitli bilgiler edinmektedirler.

Daha Fazla Oku