Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

Lizbon Gemi Turları

14.04.2024 - 14.04.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

MSC Orchestra ile Lizbon'lu Batı Akdeniz Gemi Turu - Pegasus HY ile 9 Gece

MSC Orchestra ile Lizbon'lu Batı Akdeniz Gemi Turu - Pegasus HY ile 9 Gece
İstanbul Çıkışlı 01.11.2024 Akdeniz Gemi Turları
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Marsilya - Malaga - Cadiz (Sevilla) - Lizbon - Alicante - Mahon - Olbia - Cenova
Uçaklı
9 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler 0 Paket Tur
300 TL ParafPara Kampanyası

Costa Fascinosa ile Uzun Akdeniz & Fas Turu - THY ile 12 Gece

Costa Fascinosa ile Uzun Akdeniz & Fas Turu - THY ile 12 Gece
İstanbul Çıkışlı Akdeniz Gemi Turları Portekiz - Birleşik Krallık - İspanya - Fransa - Fas
Uçaklı
12 Gece 13 Gün
Diğer Tarihler
300 TL ParafPara Kampanyası

Costa Fortuna ile Baştan Sona Akdeniz Kıyıları Gemi Turu - THY ile 14 Gece - Ramazan Bayramı Dönemi

Costa Fortuna ile Baştan Sona Akdeniz Kıyıları Gemi Turu - THY ile 14 Gece - Ramazan Bayramı Dönemi
İstanbul Çıkışlı Akdeniz Gemi Turları
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Marsilya - Savona - Cenova - Roma - Cadiz - Lizbon - Cebelitarık - Kazablanka - Valencia - Barcelona
Uçaklı
14 Gece 15 Gün
Diğer Tarihler
300 TL ParafPara Kampanyası

Lizbon Gemi Turları

Lizbon, Avrupa’nın en batısında okyanusa açılan kapı olarak bilinen Portekiz ülkesinin en büyük şehri ve başkentidir. Okyanusa kıyısı bulunması nedeniyle deniz yolları ticaretine ve çeşitli turizm faaliyetlerine ev sahipliği yapan Lizbon dünya genelinden ve ülkemizdeki birçok insan tarafından tatil yapılmak amacıyla sık sık tercih edilmektedir. Lizbon, buraya tatil yapmak amacıyla gelen kişilere doğal yaşam alanlarının görülmesi, birbirinden güzel tatil beldelerinde konaklama sağlanması, bölgeye ait yöresel yemeklerin tatlarına bakılması gibi birçok alanda çeşitli aktiviteler yapılması imkânı sağlamaktadır. Bu nedenlerden dolayı yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapması sebebiyle tur firmalarının bu bölgede çeşitli turlar yapmasını sağlamıştır.

Lizbon gemi turları da bu bölgede faaliyet gösteren tur firmaları aracılığıyla düzenlenen ve birçok insan tarafından sık sık tercih edilen aktivitelerden bir tanesidir. Bu turlar, bu turlara katılım gösteren kişilerin tercih ettikleri tur planlarına göre değişiklik göstermektedir. Tur planları tur firmaları tarafından, tura katılım gösterecek olan kişilerin istek ve arzularını göz önünde bulundurarak ayarlanmaktadır. Bu turların ücretleri tur firmaları tarafından belirlenmiş olan aktivite planlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar tura katılım gösterecek olan kişilerin istek ve arzularına göre, tur içerisinde yapılması planlanan aktivitelere, gezilecek bölgelere, yiyecek ve içecek tercihlerine ve planlanan turun uzunluğuna göre artış veya azalış gösterebilmektedir.

Turlar, tur katılımcılarının kendi isteklerine en uygun turu seçtikten sonra, tur firmasının sunduğu çeşitli aktivitelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Turlar genel olarak bölgede konaklama, tatil yapma, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarının karşılanması gibi temel hizmetler vermektedir. Lizbon gemi turları, tur katılımcılarının konaklama ihtiyaçlarını gemide karşılar, tatil imkanlarını gemiyle seyahat halindeyken çeşitli koy bölgelerinde karşılarlar.

Ülkemizde de Lizbon gemi turları sık sık tercih edilen turlar arasındadır. Ülkemizdeki tur firmalarının sağladığı imkanları değerlendiren tur katılımcıları, kendilerine en uygun turu seçtikten sonra bu tur planları içerisinde belirlenmiş olan kalkış noktası üzerinden yine tur firmaları tarafından daha önceden belirlenmiş olan ulaşım araçları ile Portekiz’in başkenti Lizbon’a doğru harekete geçmektedirler. Yolculukları sonucu Lizbon’a ulaşmış olan tur katılımcıları burada, yine tur firmalarının belirlediği liman üzerinden tatil yapacakları, konaklama ihtiyaçlarını karşılayacakları gemilere binmekte ve tatillerini başlatmaktadırlar. Tatillerine başlamış olan tur katılımcıları, tur firmalarıyla olan anlaşmaları doğrultusunda kendilerine sağlanan imkanları bu gemi içerisinde karşılamakta ve gemiyle seyahat halinde bulunurken yaptıkları tatilin keyfini çıkarmaktadırlar. Tur planlarını tamamlayan tur katılımcıları tur firması tarafından belirlenen limanlarda gemiden inerler ve yine tur firmaları tarafından ayarlanmış olan ulaşım araçları ile evlerine ulaşabilirler. Lizbon gemi turlarına katılım gösteren, bu turlar sayesinde Portekiz’de tatil imkânı bulan kişiler bu turlar sayesinde Lizbon’un eşsiz tatil imkanlarından faydalanarak tatillerinin tadını çıkartmış olurlar.

Daha Fazla Oku