Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Uygula

Livingstone Turları

02.03.2024 - 02.03.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Elegant Güney Afrika’da 4 Ülke - Victoria Şelalesi Turu THY ile 8 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Elegant Güney Afrika’da 4 Ülke - Victoria Şelalesi Turu THY ile 8 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 04.04.2024 Güney Afrika Turları Cape Town - Masa Dağı - Hout Bay - Boulders Beach - Ümit Burnu - Giraffe House - Stellenbosch - Franschhoek - Victoria Falls - Livingstone - Livingstone Müzesi - Botswana (4x4 Safari) - Chobe (Nehir Safari) - Sun City - Pilanesberg - Lesedi - Aslan Parkı - Johannesburg
Uçaklı
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Livingstone turları

İnsanlar sürekli çalışma hayatlarıyla meşgul olduklarından dolayı izin zamanlarında kendilerini mutlu edebilecek aktivitelere yönelmek istemektedirler. Bu yüzden turlar yılın herhangi bir döneminde katılabileceğiniz kültürel ve sosyal aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkar. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. 

Livingstone turları ile nereye gidilir?

Livingstone tarihi bir koloni şehri olarak meşhur olmuştur. Adını kendisini keşfeden ilim adamının soyadından almaktadır.  Buraya gelindiği zaman görmeden gidilmeyecek yerlerden biri Victoria şelaleleridir. Victoria Şelaleleri dünyanın en görkemli şelalelerindendir. Zambezi Nehrinin üzerinde, Zambiya ve Zimbabve sınırları arasında, bulunur. Şelaleler yaklaşık olarak 1,7 km genişliğinde ve 128 m yüksekliğindedirler. İskoç kâşif David Livingstone şelaleleri 1855'te ziyaret etmiş ve Kraliçe Victoria'nın anısına Victoria Şelaleleri ismini vermiştir. Bununla birlikte şelale zaten yöresel olarak "gürleyen duman" diye anılmaktaydı. 
Şelaleler iki millî parkın parçasıdırlar. Şelaleler Güney Afrika'nın en önemli turist çeken noktalarından biridir. Aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Alanıdır. Kuzey Amerika'daki Niagara Şelalelerinden daha geniş olan Victoria Şelaleleri sadece Güney Amerika'nın Iguaçu Şelaleleri ile karşılaştırılabilir. 
Mosi-oa-Tunya Ulusal Parkı, dünya çapında Zambezi üzerindeki Victoria Şelalesi olarak bilinen Mosi-oa-Tunya'nın yarısına ev sahipliği yapan bir UNESCO Dünya Mirası alanıdır. Nehir, Zambiya ve Zimbabve arasındaki sınırı oluşturur, bu nedenle şelaleler iki ülke tarafından paylaşılır ve park, Zimbabve tarafındaki Victoria Şelaleleri Millî Parkı'nın 'ikizidir'.
Devil's Pool, dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan Victoria Şelalesi'nin ucunda bulunur. Zimbabwe'de bulunan "Devil's Pool" (Şeytan'ın Havuzu) adlı göl ziyaretçi akınına uğruyor. 

Livingstone turları fiyatları

Livingstone turları sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı turlar arayışı içerisinde iseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve ekonomik tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyatlı Livingstone turları 

Uygun fiyatlı Livingstone turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu, sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmakta kararlıyız. Sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet vermek öncelikli hedefimizdir. Pişman olmayacaksınız.

Ödeme seçenekleri

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; whatsapp, e-posta veya telefonla müşteri hizmetleri desteği vermekteyiz.

Daha Fazla Oku