Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Liverpool Gemi Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Liverpool gemi turları 

İnsanlar seyahat için genellikle uçakları tercih etmektedirler. Ancak bazen seyahatini daha uzun bir vakte yayanlar ve seyahatin tadını daha çok çıkarmak isteyenler için gemi turları da düzenlenebilmektedir. İstanbul her yerin geçiş noktasında yer alan merkezi bir şehirdir. Bu şehirden hareket edip dünyanın pek çok yerine giden seyahat turları bulmak mümkündür. Bu aşamada MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. Keyifli vakit geçirmek isteyenler ve yeni yerler görmek isteyenler için önemli bir imkân sağlamaktadır.

Liverpool gemi turları ile nereye gidilir?

Liverpool pek çok kimsenin görmek istediği yerler arasında yer almaktadır. Bu turumuzda görmeden gelinmeyecek bazı yerler bulunur. İngiltere’nin en çok şampiyon olan futbol takımı Liverpool ‘un Futbol Stadyumu Anfield, Tiyatro Binası, Liverpool Katedrali, St. George Halls, Albert Dock ve Mersey Nehri, Walker Sanat galerisi, Dünya müzesi görülecek yerler arasında yerini almaktadır.
1.Her futbol takımının maçlarını oynadığı bir stadyumu bulunur. İngiltere liginde yer alan Liverpool takımının maçlarını oynadığı stadyum Liverpool şehrinde yer alıyor. Liverpool futbol stadyumu ülkenin en çok ziyaret edilen mekanlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
2.Liverpool Katedrali, Liverpool'un Anglikan Piskoposluğu St James's Mount üzerine inşa edilmiştir. Liverpool Katedrali, İngiltere'deki en büyük katedral ve dini yapıdır ve dünyanın sekizinci en büyük kilisesidir.
3.Royal Albert Dock , İngiltere'de bulunan bir rıhtım binaları ve depoları kompleksidir. Tasarlanan yapı, 1846'da açıldı ve İngiltere’de yapısal ahşap olmadan dökme demir, tuğla ve taştan inşa edilen ilk yapıydı. Sonuç olarak, dünyadaki ilk yanıcı olmayan depo sistemi oldu.
4.Walker Sanat Galerisi içinde bir sanat galerisi Liverpool İngiltere'nin dışında en büyük sanat koleksiyonlarından birine ev sahipliği yapan Londra. Bu parçası Ulusal Müzeler Liverpool grubudur.

Liverpool gemi turları fiyatları

İnsanlar seyahat için uçak ve otobüsler haricinde bazen deniz yolunu da tercih etmektedirler. Liverpool gemi turları sizler için uygun olabilecek fiyat seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı turlar arayışı içerisinde iseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve ekonomik tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyatlı Liverpool gemi turları

Uygun fiyatlı Liverpool gemi turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu, sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmakta kararlıyız.

Ödeme seçenekleri

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa farklı kanallar aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz

Daha Fazla Oku