Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kütahya Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kütahya Turları

Çinileriyle, içinde barındırdığı çok sayıda müzesiyle, termal kaynaklarıyla Kütahya’da düşündüğünüzden çok daha fazla görülecek yer var. Gezilecek yerleri kadar tatılacak meşhur yiyecekleri de bolca bulunan bu şehrin gözünüze ve gönlünüze olduğu kadar midenize de hitap etmesi mümkün. Kütahya’da bir gün geçirmek isteyenler, Mng Turizm ile İstanbul çıkışlı bu turları değerlendirebiliyorlar. Türkiye’nin başka noktalarından bu tura katılmak isteyenler ise transfer edilerek tura dahil ediliyor. Mng Turizm size keyifli bir tatil imkanını sunarken, erken rezervasyon ile en uygun fiyatlı Kütahya turunu da sizlerle buluşturur. Bunlara ek olarak taksit seçeneği ile avantajlı fiyatları taksit imkanıyla değerlendirir ve uygun fiyatlı güzel bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kütahya Turları ile Nereler Gezilir?

Ege’nin iç batı Anadolu kısmında kalan bu ilde elbette gezilecek yerler de oldukça fazla. En keyifli rotayı sizlerle buluşturuyor ve Kütahya’da gezilecek yerler için en önemli noktaları seçiyoruz. Kütahya’da gezeceğimiz başlıca noktalar ise şöyle olabilir; elektrik ve telefon telleri ile direklerinin bulunmadığı, Arnavut kaldırımlı Germiyan Sokağı, burada Kütahya Kent Arşivi Müzesi’ni, Çini Tasarım Atölyesi ile El Sanatları Evi’ni, Kütahya Arkeoloji Müzesi’ni, dünyada tek olma özelliği taşıyan Çini Müzesi’ni, Ulu Camii’yi, Kütahya Kossuth Müzesi diğer tabiriyle Macar Evi’ni gezdikten sonra Kütahya Kalesi ve Çiniciler Çarşısı ile devam edilebilir. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Ayrıca konaklama imkanlarında üstün deneyimler yaşatmak amacıyla servis ve hizmet bakımından oteller titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kütahya Turları Fiyatları

Kütahya turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Kütahya turlarının fiyatları, kaç gün ve gece süreceği, yanı sıra hangi şehirlere gidileceği ve konaklama hizmetleri ile yemek servislerine göre değişkenlik gösterebilir. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Kütahya turu fırsatını yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Kütahya Turu

Hayal ettiğiniz tatil müzelerle dolu tarihsel bir şehird burayı keşfetmek, yanı sıra yöreye özgü lezzetleri yerinde tatmak, doğal güzellikler ve manzaraların tadını çıkarmak ise en doğru tercih iyi bir Kütahya turu olabilir. En iyi Kütahya turu için siteyi ziyaret edin ve bu planı ertelemeyin.

Ödeme Seçenekleri

Kütahya turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bunlar daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku