Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Trenli Turlar

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Turistik Doğu Ekspresi ile Kars Turu
    • %30 Erken Rezervasyon İndirimi
    • 3 Gece 4 Gün (1 Gece Tren + 2 Gece Otel Konaklaması)
    • YHT ile İstanbul - Ankara 2+2 Pulman Tren Bileti
     Doğu Ekspresi ile Ankara - Kars Yataklı Kompartıman'da Seyahat
     Thy ile Kars - İstanbul Ekonomi Sınıfı uçak bileti
    • 12 Taksit İmkanı
    YHT ile Konya Turu
    • %25 Erken Rezervasyon İndirimi
    • 1 Gece 2 Gün (1 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması)
    • Yüksek hızlı tren ile ekonomi sınıfı 2+2 pulman bilet
    • 12 Taksit İmkanı
    1
    Trenli Turlar
    Ülkemizin birbirinden güzel şehirlerini, Trenle Kültür Turları sayfamızda bulunan seçeneklerden birini tercih ederek gezebilirsiniz.

    Trenli turlar kapsamında yer alan şehirlerimizi hem yüksek hızlı tren konforunda hem de MNG turizm güvencesinde gezmek artık çok kolay ve avantajlı. 2 günlük trenli kültür turları ile kısa sürede bolca yer gezip, eşsiz lezzetleri deneyebilirsiniz. Tren turları Türkiye’nin birçok şehrinde sizi tarihi yapılar, kültürümüzden kalıntılar ve enfes Anadolu lezzetleriyle buluşturuyor.

    Konya, trenle kültür turuna çıkmak için seçebileceğiniz en uygun şehirlerden biridir. Yaklaşık 4 saat 20 dakikalık bir tren yolcuğu ile İstanbul/Pendik’ten, Konya’ya varmış olursunuz.

    Konya’nın dillere destan yemekleri ile renklendireceğiniz kültür turunda, etli ekmek, bamya çorbası, yaprak sarma, bütümet, nohutlu pilav, höşmerim gibi lezzetleri, yörenin en meşhur noktalarında deneme fırsatı bulabilirsiniz.

    Trenli kültür turları kapsamında gezebileceğiniz Konya Lezzetleri ve Kültür Turu ile Aziziye Camii ve Selimiye Camii’ni ziyaret edebilir, Konya Mevlana Müzesi’ni gezebilirsiniz. Ayrıca Konya’nın saymakla bitmez eşsiz ve tarihi yapılarını da Konya turu kapsamında ziyaret edip, rehberlerimizden detaylı bilgiler alabilirisiniz.

    Trenle kültür turları kapsamında tercih edebileceğiniz ikinci rota ise Eskişehir’dir. TCDD tren turları, YHT (Yüksek hızlı tren) ile İstanbul/ Pendik, Eskişehir arasını yaklaşık iki buçuk saat kadar bir sürede almayı sağlamaktadır. Hızlı ve güvenli bir ulaşım aracı olan trenler, kültür turunuz için ayırdığınız kısıtlı zamanı en iyi şekilde kullanmanıza fırsat tanıyacaktır.

    Eskişehir turu ile şehrin tüm güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Porsuk Çayı boyunca uzanan, tarihin birçok önemli zamanına tanıklık etmiş bu şehirde gezmek için MNG Turizm’in Eskişehir turları ile doğru bir adım atmış olursunuz.

    Eskişehir turlarında, Kentpark ziyareti ile denizi kıyısı olmayan bir şehirde sahil keyfine tanıklık edebilir, Lületaşı Müzesi ve Arkeoloji Müzesi’ni gezebilir, Türkiye’nin ilk otomobili olan Devrim Otomobili’ni görebilirsiniz.

    Eskişehir denince ilk akla gelen Çiğ börek ise bu gezinin vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Kültür turunuzun, Eskişehir lezzetlerine uzanan kısmında unutulmaz lezzetleri deneme fırsatı bulacaksınız.

    Trenli Kültür turları seçenekleri ve kültür turları hakkında daha detaylı bilgi almak için seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 
    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.