Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kula Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kula Turları

Ülkeyi karış karış gezmek isteyenler için Ege’nin güzel ilçesi Kula’ya bir tur düşünülebilir. Burada tarihi evleriyle, arnavut kaldırımlarıyla ünlü Yunus Emre’nin bir zamanlar yaşadığı ilçe. Tarih kokan bu ilçede bir gün geçirmek isteyenler, Mng Turizm ile İstanbul çıkışlı bu turları değerlendirebiliyorlar. Türkiye’nin başka noktalarından bu tura katılmak isteyenler ise transfer edilerek tura dahil ediliyor. Mng Turizm size keyifli bir tatil imkanını sunarken, erken rezervasyon ile en uygun fiyatlı Kula turunu da sizlerle buluşturur. Bunlara ek olarak taksit seçeneği ile avantajlı fiyatları taksit imkanıyla değerlendirir ve uygun fiyatlı güzel bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kula Turları ile Nereler Gezilir?

Ege’nin kültür birikimi yüksek olan bu ilçesinde elbette gezilecek yerler de oldukça fazla. Mng turizm ile burada en keyifli rotayı takip ediyor olursunuz. En keyifli rotayı sizlerle buluşturuyor ve Kula’da gezilecek yerler için en önemli noktaları seçiyoruz. Kula’da gezeceğimiz başlıca noktalar ise şöyle olabilir; Tapduk Emre köyünde Carullah bin Süleyman Camii, Tapduk Emre ve Yunus Emre türbeleri, Divlit Volkanik Parkı. Burada yürüyüş parkurunda bir yürüyüş gerçekleştirdikten sonra Kula merkezinde tarihi ev ve konaklarla dolu sokaklarda dolaşarak bu dokunun tadı çıkarılabilir. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Ayrıca konaklama imkanlarında üstün deneyimler yaşatmak amacıyla servis ve hizmet bakımından oteller titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kula Turları Fiyatları

Kula turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Kula turlarının fiyatları, kaç gün ve gece süreceği, yanı sıra hangi şehirlere gidileceği ve konaklama hizmetleri ile yemek servislerine göre değişkenlik gösterebilir. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Kula turu fırsatını yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Kula Turu

Hayal ettiğiniz tatil bir çok uygarlık görmüş tarihsel bir şehirde, tarihi ev ve konaklar arasında geçmişte bir güne gitmiş gibi hissetmek, yanı sıra yöreye özgü lezzetleri yerinde tatmak, doğal güzellikler ve manzaraların tadını çıkarmak ise en doğru tercih iyi bir Kula turu olabilir. En iyi Kula turu için siteyi ziyaret edin ve bu planı ertelemeyin.

Ödeme Seçenekleri

Kula turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bunlar daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku