Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Konya Çıkışlı Yurtdışı Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Konya Çıkışlı Yurtdışı Turları

Konya çıkışlı yurt dışı turları konusunda çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında her bütçeye uygun fırsatlar bulunmaktadır. Bu fırsatlar sayesinde kredi kartınız ile taksitlendirme yaparak bile yurt dışı odaklı gezilere katılabilirsiniz.

Üstelik gezi sırasında yanınıza almak istediğiniz tüm eşyalarınızı tur şirketi sizin yerinize gitmeniz gereken her noktaya taşır. Bu sayede hiçbir şekilde valiz indirme ve bindirme tarzı şeyler ile ilgilenmek zorunda kalmazsınız.

Konya çıkışlı yurt dışı turları İstanbul odak noktası alınarak düzenlenen özel bir turizm türüdür. Gitmek istediğiniz ülkeyi seçtikten sonra eşyalarınız Konya ilinde teslim edersiniz. Eşyalarınız gideceğiniz her yere getirilir ve sizin tek yapmanız gereken İstanbul’dan sabah saatlerinde Adnan Menderes Hava Limanı’ndan kalkacak olan uçağınıza yetişmektir.

Uçağa binerken dahil eşyalarınız ile ilgilenmek zorunda değilsiniz. Tüm eşyalarınızın sorumluluğu tamamen turizm şirketinde çalışan kişilere aittir. Onlar siz gezinizin tadını çıkarırken her türlü işlemi gerçekleştirirler.

Gideceğiniz ülkelerde otel arama gibi işlemleri de siz halletmek zorunda değilsiniz. Bunu da yine turizm şirketi elemanları sizin yerinize halledecektir. Anlaşmalı noktalar olduğundan yer bulma konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacağını da bilmeniz gerekmektedir.

Konya çıkışlı yurt dışı turları konusunda yapmanız gereken tek şey katılmak istediğiniz turu seçerek gerekli ödemeyi peşin veya kredi kartına aylık taksitler ile ödemek ve gezinizin tadını çıkarmaktır.

Gezi boyunca yanınızda size eşlik edecek olan tur rehberinize her türlü konuda danışabilirsiniz. Geçtiğiniz yerler hakkında size bilgi verecek olan tur rehberinize herhangi bir ihtiyacınız olduğunda da bilgi sahibi olarak her şeyinizi halledebilirsiniz.

Bu turlara katılırken sevgililer günü için güzel bir hediye olarak sevgilinizi, birlikte çok gezmek istediğiniz en yakın dostunuzu, hayat arkadaşınızı ve hatta balayında kültür turizmi yaparak bu dönemi kültürünüze katkı olması açısından değerlendirmek istediğiniz eşinizi yanınıza alarak sevdikleriniz ile çok güzel anılar biriktirme şansınızın da olduğunu unutmayınız.

Konya çıkışlı yurt dışı turları konusunda tek yapmanız gereken internetten rotalara bakarak size en yakın gelen en samimi hissettiğiniz ülkeyi en sevdikleriniz ile keşfe çıkarak hayatın yoruculuğuna kısa bir mola vermeniz mümkündür.

Üstelik ödeme konusunda sezonları takip ederek daha uygun turlara katılmanız da mümkündür.

Turlara katılacağınız dönemin hava koşullarına göre yanınızda almanız gereken kıyafet türleri hakkında net bir planlama kurabilmeniz için turizm şirketinden hava koşulları hakkında bilgi talebinde bulunabilir veya internet üzerinden gideceğiniz kent listesi elinizde olduğundan tek tek tarihlerine göre hava koşullarına mutlaka bakmalısınız. Her zaman hava durumunun saatlere göre fark edeceğini hesaba katarak yanınıza zor durumda kalmamak adına ek kıyafet de bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Konya Çıkışlı Kuzey İspanya Turu

Konya çıkışlı Kuzey İspanya Turu seçeneğinden yararlanmak isteyen turistlerin öncelikle bilmesi gereken burada geçireceği zaman sürecinde harika Akdeniz yemeklerini tadacağı ve festival hissi veren İspanya’nın renkli sokaklarında dolaşacağıdır.

İspanya San Sebastian, güzel Akdeniz sahilleri ile süslenmiş oteller, boğaların güreş yaptığı, domates festivallerinin düzenlendiği sokaklarında gezinirken çok güzel fotoğraflar çekeceksiniz.

5 gün sürecek olan bu İspanya gezisi sırasında gideceğiniz her rota önceden turizm şirketi tarafından belirlenmektedir.

Nervion Nehri kıyısında yerleşik olan Bilboa kentinde nehrin gel gitleri sonucu kara içerisine girmiş olan Ria de Bilboa Körfezi’ni  ve şehrin simgesi ve dünya çapında önemli kültürel yapılar arasında gösterilen, 11 bin metre karelik alan üzerine inşa edilen Guggenheim Müzesi’ni görme fırsatı elde edeceksiniz.

Garonne Nehri üzerinde Akdeniz ve Atlantik Okyanusu arasında bulunan Toulouse kenti, binalarının rengi nedeni ile ‘pembe şehir’ olarak adlandırılmaktadır. Mimarisi çok iyi korunarak günümüze kadar ulaşmış olan eserler arasında yer alan binaları M.S. 1. yüzyıla kadar uzanan bir maziye sahiptir.

Konya Çıkışlı Güney Fransa Turları

Konya çıkışlı Güney Fransa turları konusunda ilk söylenmesi gereken şey bu aşk kentinde yer almanın sizin için asla pişman olmayacağınız

Toulouse kenti aynı zamanda yoğun öğrenci nüfusuna sahip olduğundan oldukça gelişmiş bir gece hayatına da sahiptir. Çok fazla eğlence seçeneğinin bulunduğu gerçeği de kenti daha turistvari bir havaya sokmaktadır.

Bilboa kentinin yanı sıra Fransa’nın tarihi liman kenti olan Bordeaux’da üzüm bağları, Orta Çağ’dan mimarisini yansıtan en güzel örneklerden biri olan şatoları görecek ve şarap tatma fırsatınızın olacağı yerlerden birinde bulunma fırsatı da elde edeceksiniz.

Kent aynı zamanda UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan bir şehirdir.

Fransa’nın aşk ülkesi olarak betimlendiğini mutlaka duymuşsunuzdur. Ülkenin sokaklarında gezintiye çıktığınız bu süreçte bu betimleme ile neyin kastedildiğini o romantik havayı soluduğunuz sırada fark edeceksiniz. Bu ülkede ufkunuzu genişletecek çok güzel kültürel tatlılar, çikolatalar ve yemek çeşitleri deneyeceğinizi ve harika Fransız kahvaltısını etme fırsatı bulacağınızı da belirtmek isteriz.

Fransa’nın güney kesimlerinin o çiçeklerle bezeli ve filmlerden fırlamışçasına adeta bir dekor havası yaratan parklarına da mutlaka göreceğinizi bilmelisiniz.

Daha Fazla Oku