Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kişinev Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kişinev Turları

Kişinev Avrupa’nın yemyeşil olmasıyla ön plana çıkan şehirlerinden. Genelde Kişinev turları Moldova ve Rusya’nın diğer şehirleriyle birlikte planlanır. Mng Turizm ile en uygun fiyatlı Kiev turları erken rezervasyon gibi imkanlarla daha da avantajlı hale gelir. Çeşitli ödeme kolaylıkları ile tatilinizi önceden planlar, vakti geldiğinde bütçe sıkıntısı yaşamaksızın tatilinizi yapar, doyasıya gezersiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kiev Turları ile Nereler Gezilir?

Kişinev’de geçireceğiniz bir günde öncelikle tura Nativity Katedrali ve parkı, Çan Holly Gates Su Kulesi, Ulusal Müze ve Şehir Kütüphanesi ile başlanır. Bu panoramik şehir turu sonrası Milesti Mici Mahzen turu yapılabilir. Bu turda önceleri taş ocağı ve sığınak olarak kullanılan şarap mahzeni dünyanın en büyük şarap mahzeni olup Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiş olmasıyla meşhurdur ve görülmeye değer. Bu küçük Avrupa şehrinde, binalardaki mimariyi izlemek de oldukça keyifli olacak. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu yerleri ve daha fazlasını görme fırsatı elde eder, bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Sitede yer alan Kişinev turları, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmalar tarafından sağlanmakta olup bu turlar en iyi tatil deneyimini size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Konaklanacak oteller ve tur kapsamında alınacak tüm hizmetler ise titizlikle seçilir. Tur boyunca konforunuz ön planda tutulur. Tur hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kişinev Turları Fiyatları

Kişinev turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyor, bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Kişinev tur fiyatları, burada geçirilecek gün sayısı, konaklanan otellerin özellikleri, Kişinev ile birlikte gezilecek diğer şehirler ve ülkeler gibi pek çok unsura göre değişkenlik gösterebilmekte olup pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Kişinev turu fırsatını  yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En İyi Kişinev Turları

Kişinev’de Avrupa kültürünü deneyimleyecek, güzel manzaralara şahitlik edecek, bir çok tarihi yapıyı görme fırsatı elde edecek ve bir çok lezzeti deneyimleyebileceksiniz. Kişinev’de birkaç güncgeçirmek isterseniz sizin için en iyi tatil seçeneği Kişinev turları olabilir. En iyi Kişinev turları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Kişinev turları için ödemelerinizi peşin ve ya taksitli olarak yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi almak ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilir, bizlere e-posta aracılığı ile de ulaşabilirsiniz

Daha Fazla Oku