Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kayseri Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kayseri Turları 

Anadolu’yu karış karış gezmek isteyenler için İç Anadolu’nun eşsiz coğrafyasında bir çok ilimizle birlikte ya da tek olarak Kayseri’nin gezildiği Kayseri turları en iyi seçeneklerden biri. Köklü bir kültür birikimiyle Kayseri’de deneyimlenecek çok şey, gezecek çok yer olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul çıkışlı bu tur için Mng Turizm size keyifli bir tatil imkanını sunarken, erken rezervasyon ile en uygun fiyatlı Kayseri turunu da sizlerle buluşturur. Bunlara ek olarak taksit seçeneği ile avantajlı fiyatları taksit imkanıyla değerlendirir ve uygun fiyatlı güzel bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kayseri Turları ile Nereler Gezilir? 

İç Anadolu’nun yüz ölçümü büyük, kültür birikimi yüksek olan bu şehrinde elbette gezilecek yerler de oldukça fazla. Mng turizm ile bu şehirde en keyifli rotayı takip ediyor olursunuz. 

En keyifli rotayı sizlerle buluşturuyor ve Kayseri’de gezilecek yerler için en önemli noktaları seçiyoruz. Kayseri’de sırasıyla göreceğimiz yerler şöyle olabilir; Kayseri Kalesi, II.Abdülhamit’in eseri Kayseri Saat Kulesi, Selçuklu eseri Döner Kümbet, bir çok tarihi eserin bulunduğu, Kayseri’nin en eski merkezi Cumhuriyet Meydanı görülecek tarihi eserlerden ve Karpuzbaşı Şelaleleri, Sultan Sazlığı Milli Parkı, Ağırnas Yer Altı Şehri de görülmeye değer yerlerden. Kayseri’de bu ve daha nice görülmeye değer tarihi yapılar, külliyeler, camiiler mevcut. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Ayrıca konaklama imkanlarında üstün deneyimler yaşatmak amacıyla servis ve hizmet bakımından oteller titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Kayseri Turları Fiyatları 

Kayseri turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Kayseri turlarının fiyatları, kaç gün ve gece süreceği, yanı sıra hangi şehirlere gidileceği ve konaklama hizmetleri ile yemek servislerine göre değişkenlik gösterebilir. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Kayseri turu fırsatını yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Kayseri Turu 

Hayal ettiğiniz tatil bir çok uygarlık ve devlet görmüş tarihsel bir şehirde, tüm yapıları inceleme şansına erişmek, bir tarihsel geçitte gibi hissetmek, yanı sıra çokça meşhur lezzetleri yerinde yemek, çeşitli uygarlıkların yaşayışlarında tarihsel bir gezinti yapmak ise en doğru tercih iyi bir Kayseri turu olabilir. En iyi Kayseri turu için siteyi ziyaret edin ve bu planı ertelemeyin.

Ödeme Seçenekleri 

Kayseri turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bunlar daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku