Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Karnaval Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Karnaval Turları 

Yunanistan’ın güzel Sakız Adası’nda yaşanacak karnaval turu, size deyim yerindeyse felekten günler sunuyor. Eğlence Ege’de yaşanır diyenlerdenseniz bu tur size göre olabilir. Mng Turizm ile en uygun fiyatlı karnaval turları erken rezervasyon gibi imkanlarla daha da avantajlı hale gelir. Çeşitli ödeme kolaylıkları ile tatilinizi önceden planlar, vakti geldiğinde bütçe sıkıntısı yaşamaksızın tatilinizi yapar, doyasıya gezersiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Karnaval Turları ile Nereler Gezilir? 

Çeşme’den çıkılan bir feribot yolculuğuyla başlayan tur, daha yol boyu görülen manzararla dahi iyi ki dedirtmeye yetebilir. Karnaval öncesi elbette Sakız Adası keşfi zamanı. Bu güzel adanın çarşısı gezilmeli. Sultan Abdülmecit’in isteğiyle yapılan Mecidiye Camii, Sakız Kalesi ve elbette Armolia köyü gezilecek yerler sıralı listesinde. Bu güzel adaya gelmişken bir Taverna gecesi deneyimlenmeli deriz. Elbette asıl görmek istenen karnaval için Thymiana köyüne giderek karnaval etkinlikleri izlenip karnaval yürüyüşüne katılınmalı. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu yerleri görme fırsatı elde eder, bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Sitede yer alan Karnaval turları, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmalar tarafından sağlanmakta olup bu turlar en iyi tatil deneyimini size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Konaklanacak oteller ve tur kapsamında alınacak tüm hizmetler ise titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Karnaval Turları Fiyatları 

Karnaval turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyor, bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Karnaval tur fiyatları, burada geçirilecek gün sayısı, konaklanan otellerin özellikleri gibi pek çok unsura göre değişkenlik gösterebilmekte olup pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Karnaval turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Karnaval Turları 

Sakız Adası’nın yeşilliği ve maviliği içinde günler geçirmek istiyorsanız, Ege’nin kalbinde taverna gecesi deneyimlemek, Thymiana köyünün güzel evlerini görmek, karnaval etkinlikleri ile coşkuyu hissetmek ve karnaval yürüşüne katılmak kulağınıza çok hoş geliyorsa, sizin için en iyi tatil seçeneği karnaval turları olabilir. En iyi karnaval turları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Karnaval turları için ödemelerinizi peşin ve ya taksitli olarak yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bu hususlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi almak ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilir, bizlere e-posta aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku