Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Karakurum Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Karakurum Turları 

Orhun Abideleri’nin kalıntılarının bulunduğu bu kasaba, köklü bir tarihi içinde taşıyor. Bir çok inanıştan insanın bir arada yaşadığı bu yerde, Moğol kültürünü yakından deneyimleyeceksiniz. Öyle ki, insanlarının çoğu hala yerel kıyafetler giyip kültürlerinin özünü koruyor. Sizi şaşırtacak bu ülkeyi ve Karakurum’u deneyimlemelisiniz. Mng Turizm ile en uygun fiyatlı Karakurum turları erken rezervasyon gibi imkanlarla daha da avantajlı hale gelir. Çeşitli ödeme kolaylıkları ile tatilinizi önceden planlar, vakti geldiğinde bütçe sıkıntısı yaşamaksızın tatilinizi yapar, doyasıya gezersiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Karakurum Turları ile Nereler Gezilir? 

Karakurum bir kasaba olsa da, gezilecek görülecek yerler oldukça fazla. Moğol devletinin tarihinde başkentlik yapmış bu kasabada bir tarihe şahit olacaksınız. Xar Bulgas’ta antik kalıntıları, ülkemiz tarafından yaptırılmış ve müze haline de getirilmiş Bilge Kağan anıtını, KharKhorum manastırını, Tibet mimarisini gözlemleyeceğiniz Erdene Zuu manastırını, Moğollar tarafından kutsal olduğuna inanılan güzel Orhun Şelalesini ve daha bir çok tarihi kalıntıyı burada bulacaksınız. Moğolistan’da nereye gitseniz muhtemelen et yersiniz. Bu lezzetleri tatmadan da dönmemelisiniz. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu yerleri görme fırsatı elde eder, bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Sitede yer alan Karakurum turları, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmalar tarafından sağlanmakta olup bu turlar en iyi tatil deneyimini size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Konaklanacak oteller ve tur kapsamında alınacak tüm hizmetler ise titizlikle seçilir. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Karakurum Turları Fiyatları 

Karakurum turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyor, bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Karakurum tur fiyatları, burada geçirilecek gün sayısı, konaklanan otellerin özellikleri gibi pek çok unsura göre değişkenlik gösterebilmekte olup pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Karakurum turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Karakurum Turları 

Karakurum’da Moğol kültürüne yakından şahitlik etmek, yöresel kıyafetleri içinde insanlarını tanımak, doğal güzelliklerinin keyfini çıkarmak, adeta tarihte bir yolculuk yapmak isterseniz sizin için en iyi tur seçeneği Karakurum turları olabilir. En iyi Karakurum turları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Karakurum turları için ödemelerinizi peşin ve ya taksitli olarak yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bu hususlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi almak ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilir, bizlere e-posta aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku