Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Karabük Turları

24.05.2024 - 24.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Karabük Turları 

Karadeniz Bölgesi'nin batı kısmında bulunan Karabük Türkiye'nin en gezilmeye, görülmeye değer illeri arasında en başlarda gelir. Özellikle güzelliği ile dünya çapında nam salmış Safranbolu bölgesinde iyi bir tatil yapmak sizlere çok iyi ve ferahlatıcı gelecektir.  

1937 tarihine kadar Safranbolu'ya bağlı bir mahalle sayılan Karabük, 1937 yılında bölgede bir demir çelik fabrikası açılması ile hızla gelişmiş, ve bu gelişim sonucu nüfusu da hızla artış göstermiştir. Bu gelişmeler üzerine Safranbolu, Eflani, Ovacık ve Eskipazar Yenice ilçeleri birleştirilmiş ve 1995 yılında Karabük ismi ile bir şehir olma hakkı kazanmıştır. Yerleşim ve yaşamın milattan önce 2500 yıllarında başladığı Karabük şehri birçok medeniyet ve kültüre ait izleri ve eserleri ile sizleri eşsiz bir tatile davet ediyor. 

Karabük Turları ile Nereler Gezilir ? 

Safranbolu'ya bağlı bir mahalle iken hızla gelişen ve 1995 yılında bir şehir haline gelen Karabük, Türkiye'nin iç bölgelerinde yer alan birçok şehir gibi oldukça önemli ve derin bir tarihi dokuya sahiptir. Bu tarihi dokusu ve bin yıllık medeniyetlerden kalan izleri ile özellikle tarih sever gezginler için kesinlikle görülmesi gereken şehirler arasında yer alıyor.  

Karabük bölgesinde bulunan ilk insan ve medeniyet izleri milattan önce 2500 yılına kadar dayanır. Bölge, tahmin edebileceğiniz gibi Osmanlı'da dahil olmak üzere birçok medeniyete ait izleri tarihinde taşır. Osmanlı Devleti'nin yanında, Roma, Hitit ve hatta Helen dönemine ait eserler ve kalıntıları bünyesinde bulunduran Karabük bu tarihi güzelliklerin yanında üstüne bir de doğal güzellikleri ile sizler için unutulmaz bir gezi olmayı kafasına koymuş gibi gözüküyor. 

Karabük Turları Fiyatları 

Karadeniz iklimine sahip olduğundan ne yazları ne kışları çok sıcak olmayan Karabük şehri için birçok tur seçeneği bulunmaktadır. Ancak Karabük turları için fiyatlar firmadan firmaya, ya da sizlerin spesifik isteklerine, ne kadar kalacağınıza, ne kadar kapsamlı bir gezi istediğine göre oldukça değişiklik gösterebilmektedir. 

Burada sizlere kendinize, ailenize ya da arkadaşlarınıza uygun tur seçeneklerini belirlemek ve şehirde ne kadar vakit geçirmek istediğinize, ne yapmak istediğinize karar vermek düşer. Bizlere ise size en uygun tur seçeneklerini önermenin yanında 100'den fazla yemek çeşidinin bulunduğu Karabük'e gittiğinizde mısır çorbası, ev makarnası, peruhi bütün et, uzun fasülye, çullu börek, karamancar ve Safranbolu bükmesi gibi lezzetleri denemenizi önermek olur. 

Uygun Fiyatlı Karabük Turları 

Karabük Turları bizim gibi firmalar tarafından sunulan bazı indirim seçenekleri ile sizler için çok daha uygun bir ücrete gelebilir. Bahsedilen bu fırsat dönemlerini kaçırmamak ve avantajlarımızdan faydalanmak için sitemize üye olabilir ve gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Karabük Turları için geçerli olan seyahat planlarımız ve avantajlı paketlerimiz için, konu ile ilgili web sitemiz aracılığı ile ulaşabilir bu paketlere ulaşabilir, daha sonrasında seçmiş olduğunuz tur pakedinin kapsadığı başlangıç ve bitiş noktaları, tur içi hizmet detaylarını kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Karabük Turları için mevcut ödeme seçenekleri seyahat etmek isteyen siz müşterilerimize uygun olması amacı ile peşin ya da taksitli olarak yapılabilmektedir. Diğer tur seçeneklerinde olduğu üzere Karabük Turlarında da erken rezervasyon ve özel dönemsel kampanyalar ile çok özel fiyatlara çok özel bir tatil yapma şansınız olmaktadır.  

Eğer Karabük Turu paketlerimize erken rezervasyon yaparsanız daha uygun fiyatlara seyahat edebilme fırsatının yanı sıra taksitli ödeme alternatifleri ile cüzdanınızı sarsmadan bir sonraki tatilinize kadar ödeme yapma fırsatınız olmakta. Tüm bunların yanı sıra, aynı zamanda siz müşterilerimiz ve sizlerin tüm soruları için 7/24 online destek vermekteyiz.

Daha Fazla Oku