Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kanarya Adaları Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kanarya Adaları Turları 

Kanarya Adaları... Kimilerine göre sadece bir takım ada, kimilerine göre ise cennetin yeryüzüne yansımış hali. Peki siz, filmlerde gördüğünüz tatili yapmaya hazır mısınız? Firmamız bu tur ile sizlere Atlas Okyanusu açıklarında bulunan, her mevsim yüksek olan sıcaklığı ve tatile yapmaya yatkın olan eşsiz iklimi ile Kanarya Adaları'nda vazgeçilmez bir tatil deneyimi sunmayı hedefliyor.  

Kanarya Adaları Turları ile Nereler Gezilir ? 

Ülke olarak İspanya'ya bağlı olan, İspanya'nın doğusu, Fas'ın batısındaki kısımda yer alan ve 7 takım adadan oluşan Kanarya Adaları sizlere unutulmaz deneyimler yaşatmak için birçok güzel bölgeyi bünyesinde barındırıyor.  

Adalardan ilki ve en büyüğü olan Tenerife belki de bu büyüklüğünden sebep, İspanya'nın en kalabalık nüfusa sahip olan adası olarak biliniyor. Adada bulunan Santa Cruz bölgesi ada nüfusunun yaklaşık yarısını içinde bulunduruyor. Santa Cruz, Tenerife adasının en yoğun nüfusa sahip olan bölgesi olmanın dışında turistlerin de en gözde odak noktası. Özellikle hareketli bir tatil geçirmek ve şehrin en çılgın hallerini görmek isterseniz sizlere Tenerife'ye Şubat ayında gitmenizi ve Santa Cruz'da her yıl düzenlenen Tenerife Karnavalı'na katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Kanarya Adaları Turları Fiyatları 

Firmamız tarafından düzenlenen Kanarya Adaları turları siz müşterilerimizin isteklerine ve kalmak istediğiniz süreye göre değişiklik gösterebiliyor. Oldukça yoğun bir turist ilgisine ve yüksek kalibre ziyaretçi kitlesine sahip olan Kanarya Adaları avantajlı tur kampanyaları ile son derece ulaşılabilir olabiliyor. 

Siz de bu kampanyalar ve avantajlı fiyat fırsatlarından faydalanabilmek için bizi internet sitemiz üzerinden takip edebilir ve Kanarya Adaları'nda unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Kanarya Adaları Turları 

Bizim firmamız da diğer seyahat firmalarında olduğu gibi sizler için dönemsel olarak indirimli paket seçenekleri, kampanyalar ve avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Tecrübesi ve güvenilirliği ile kendini kanıtlamış olan seyahat acentelerini tercih etmeniz fiyatların uygunluğu açısından daha iyi bir tercih olacaktır. 

Ödeme Seçenekleri 

Kanarya Adaları Turları için geçerli olan seyahat planlarımız ve kampanyalı paketlerimiz için, konu ile ilgili web sitemiz aracılığı ile ulaşabilir bu paketlere ulaşabilir, daha sonrasında seçmiş olduğunuz tur pakedinin kapsadığı başlangıç ve bitiş noktaları, tur içi hizmet detaylarını kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Kanarya Adaları Turları için mevcut ücretlendirme seçenekleri seyahat etmek isteyen siz müşterilerimize uygun olması amacı ile peşin ya da taksitli olarak yapılabilmektedir. Diğer tur seçeneklerinde olduğu üzere Kanarya Adaları Turlarında da erken rezervasyon ve özel dönemsel kampanyalar ile çok özel fiyatlara çok özel bir tatil yapma şansınız olmaktadır.  

Eğer Kanarya Adaları Turu paketlerimize erken rezervasyon yaparsanız daha uygun fiyatlara seyahat edebilme fırsatının yanı sıra taksitli ödeme alternatifleri ile cüzdanınızı sarsmadan bir sonraki tatilinize kadar ödeme yapma fırsatınız olmakta. Tüm bunların yanı sıra, aynı zamanda siz müşterilerimiz ve sizlerin tüm soruları için online destek vermekteyiz.

Daha Fazla Oku